Microsoft PP4-00016 Wireless Comfort Desktop 5050 Klavye Mouse Set

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Gün Boyu Üretkenlik ve Konfor

Ergonomistler tarafından onaylanan bu şık klavye kollarınızı, ellerinizi ve el bileklerinizi daha doğal bir pozisyonda kullanmanızı sağlar. Güvenilir kablosuz bağlantısı sayesinde kesintiyi önler, 9 metreye kadar kesintisiz çalışır. Mouse iki elle de kullanıma uygundur ve BlueTrack teknolojisi ile neredeyse tüm yüzeylerde çalışır.
Klavye üzerindeki görev çubuğu favorilerinizi ve mouse üzerindeki özelleştirilebilir tuşları dilediğiniz komutla değiştirin. Böylece sık kullandığınız program, dosya, medya yada internet sayfalarına hızlıca erişin. AES Teknolojisiyle bilgileriniz koruma altındadır.

Teknik Özellikler

Bağlantı Arayüzleri
Bağlantı Tipi
Kablosuz

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.