Linksys EA8500-EU Max-Stream Smart Wi-Fi Router

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Yoğun Ağınızdaki Herkese ve Her Şeye 3 Kat Daha Hızlı Bağlanın

Linksys Max-Stream Router ile performansı hiç bozmadan aynı anda oyun oynayabilir, internetten video izleyebilir, müzik dinleyebilir, alışveriş ve daha birçok şeyi aynı anda yapabilirsiniz.


Takılma Problemine Son!

Birden çok kullanıcının cihazlarını ağınıza bağlayabilmesini ve hiçbir takılma sorunu yaşamamasını sağlar. Dual-Band (5 GHz + 2.4 GHz sayesinde toplam 2,53 Gbps''ye kadar hız sunar. Harici depolama aygıtlarını veya yazıcıları bağlayarak USB 2.0'a göre 10 kat daha hızlı bir şekilde ağınızda paylaştırın. eSATA/USB 2.0 Portu ile eklediğiniz harici depolama alanında 3 Gbps''ye kadar veri aktarım hızı elde edin. 

Çift Çekirdekli İşlemci

1.4 GHz çift çekirdekli işlemciyle olağanüstü veri aktarım hızları elde edin. 4x4 AC ile aynı anda dört veri akışı, daha güçlü ve daha hızlı performans. Üstelik ağınızdaki cihazların durumunu, sinyal kalitesini ve bant genişliği kullanımını görüntülemenizi sağlayan bir ağ haritası sunar.

Özellikler

  • Dual-Band (5 GHz + 2.4 GHz): Toplam 2,53 Gbps'ye kadar hız sunan iki adet bağımsız, adanmış Wi-Fi bandı
  • USB 3.0 Portu: Harici depolama aygıtlarını veya yazıcıları bağlayarak USB 2.0'a göre 10 kat daha hızlı bir şekilde ağınızda paylaştırın.
  • eSATA/USB 2.0 Portu: Eklediğiniz harici depolama alanında 3 Gbps'ye kadar veri aktarım hızı elde edin. Üründe USB 2.0 portu (480 Mbps'ye kadar) da bulunur.
  • Çift Çekirdekli İşlemci:1.4 GHz çift çekirdekli işlemciyle olağanüstü veri aktarım hızları elde edin. 4x4 AC: Daha güçlü ve daha hızlı performansı sayesinde aynı anda dört veri akışı.
  • Hüzmeleme Teknolojisi: Wi-Fi sinyalini ağınızdaki her cihaza özel olarak ayarlayın
  • Ayarlanabilir 4 Anten: Antenleri doğru konumlandırarak maksimum performans elde edin.
  • Akıllı Wi-Fi: Ev ağınıza her yerden erişebilir, ağınızı her yerden kontrol edebilirsiniz.
  • Ağ Haritası: Ev ağınızdaki cihazların durumunu, sinyal kalitesini ve bant genişliği kullanımını görüntülemenizi sağlayan bir ağ haritasıdır.

Teknik Özellikler

Bağlantılar
Ethernet Çıkış Sayısı
4 Port
Bağlantı Türü
Kablosuz

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.