E2M Hamburger Airpods 1-2 Kılıfı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

İştah Açıcı Hamburger Tasarımı

E2M kalitesini başarıyla temsil eden AirPods 1-2 kılıf, iştah açıcı hamburger tasarımıyla dikkat çeker. Renk ve tasarım uyumunu kusursuz şekilde yansıtan model sayesinde AirPods’unuzu dilediğiniz her yere götürebilirsiniz. Hamburger kılıf sıra dışı aksesuar tasarımları arayan kullanıcılar tarafından sıkça tercih edilir.

AirPods’u Düşürme Korkusuna Son

E2M AirPods 1-2 Kılıf Hamburger, AirPods’u düşürme korkunuza son verir. Yüksekten düşmeye karşı son derece dayanıklı olan ürün, farklı şekillerde meydana gelebilecek darbeleri de bertaraf eder. AirPods’unuzu tamamen saran ürün darbe emici özelliğiyle öne çıkan silikon malzemeden imal edilir.

Pratik Kullanım Avantajı

Kılıf, üst seviye pratik kullanım avantajı sunar. Ürün, AirPods’unuzun mevcut hacmini herhangi bir yere sığmayacak şekilde artırmadığı için çanta, cüzdan ya da cepte kablosuz kulaklığınızı ve şarj kutusunu taşımak asla sorun olmaz. Üstelik çanta veya cüzdana koyarken endişe etmenize neden olan çizilme tehlikesi de hamburger kılıfın yüksek kalitesiyle ortadan kalkar.

Nesiller Boyu Uyum

Alt bölümünde yer alan şarj girişi sayesinde AirPods’unuzu şarj etmeniz için kılıfı çıkarmanıza gerek kalmaz. AirPods 1. ve 2. nesil serileri ile uyumlu şekilde kullanılabilen ürün, hatırı sayılır seviyede esneklik de ortaya koyar. AirPods’unuzu eğlenceli tasarıma sahip hamburgerin içinden sık çıkarmak istemeyeceğiniz için olası aşınma sorununun da önüne geçebilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Marka: E2M
  • Ürün tipi: Kablosuz kulaklık kılıfı
  • Üretim materyali: Silikon
  • Tasarım: Hamburger
  • AirPods 1. nesil uyumluluğu: Var
  • AirPods 2. Nesil uyumluluğu: Var

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Materyal
Silikon
Uyumlu Model
AirPods 2

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.