Casefree Apple Watch Kordon 42 - 44 mm

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Apple Watch Modelleri ile Uyumlu Tasarım

42 ve 44 mm kasaya sahip olan tüm Apple watch modelleri ile uyumlu olan Casefree Apple Watch 42 & 44 mm kordon, soft renkli görünümü ve sağlam yapısı ile saatinizi kişiselleştirme avantajı sunar.

Dayanıklı ve Esnek Yapı

Silikon malzemeden üretilen ve esnek yapısı sayesinde kullanıcıların bilek anatomisine anında uyum sağlayan Casefree Apple Watch 42 & 44 mm kordon, çizilme ve aşınmalara karşı da dirençlidir. Bu sayede uzun bir kullanım ömrü sunar.

Konfor Sağlayan Yumuşak Yüzey

Soft silikondan üretildiği için yumuşak bir yüzeye sahiptir. Bu sayede uzun süreli kullanımlarda dahi rahatsızlık hissine neden olmaz. Ayrıca silikondan yapıldığı için sudan da etkilenmez.

Herkese Hitap Eden Standart Uzunluk

140 ila 210 mm arasındaki tüm bilek ölçülerine uyumlu olarak tasarlandığı için hemen herkese hitap eder. Ayrıca üzerinde bulunan delikler, saatinizi sıkı veya gevşek bir şekilde kullanmanıza yardımcı olur.

Kolay Takılıp Çıkarılabilen Sistem

Tek elle saatinizi takıp çıkarabilmenizi sağlayan özel bir sisteme sahip olan Casefree Apple Watch 42 & 44 mm kordonu yine başkasından yardım almadan saniyeler içinde bileğinize göre ayarlayabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Uyumluluk: 42 ve 44 mm Kasalı Apple Watch Modelleri
  • Malzeme: Silikon

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
CASEFREE APPLE WATCH KORDON 42 & 44 MM
Üretim Yeri
Çin
Ana Renk
MAVİ
Orıjınal Renk
MAVİ
Renk
MAVİ
Materyal
SLİKON
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
CASEFREE
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok