Baseus iPhone 7/8 Plus Wireless Şarj Yüzüklü Silikon Koruyucu Kılıf ve Araç İçi Telefon Tutucu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Fonksiyonel Tasarım

Baseus cep telefonu tutucu fonksiyonel tasarımı ile dikkatleri üzerine çeker. Şarj istasyonu, yüzüklü kılıf ve araç tutucu özellikleri ile aynı anda birden fazla görevi başarıyla yerine getirir.

Kablosuz Şarj İstasyonuna Dönüşür

Baseus cep telefon tutucu sadece araç içi kullanım kolaylığı yaratmakla kalmaz, iPhone 7 ve 8 Plus cep telefonlarına kablosuz şarj imkanı da sağlar. Wireless şarj özelliği ile kablo karmaşasına son verir.

Mükemmel Selfieler için İdeal

Kendi fotoğraflarınızı çekerken kolaylık sağlayan ürün, arka tarafında bulunan selfie yüzüğü ile telefon üzerindeki hakimiyeti artırır.

Tüm Otomobillerle Uyumlu

Arabanızın markası ne olursa olsun rahatlıkla kullanabileceğiniz bu kılıf ile yolculuklarınızı daha konforlu hale getirebilirsiniz.

Estetik Koruyucu Kılıf

Şık Baseus kılıf, cihazın dış yüzeyini çizilmeden ve darbelerden korurken estetik bir görünüm de kazandırır.

Uzun Yolculuklarda Konfor

Yolculuk yaparken ihtiyaç duyduğunuz navigasyon takibi ve kişisel görüşmelerde eller serbest olarak kullanılan Baseus Apple iPhone 7 ve 8 Plus araç içi tutucu işinize yarar. Havalandırma ızgaralarına taktıktan sonra görüş açısına göre kolayca ayarlarsınız.

Veri Transferine Uygun Lightning Kablo Girişi

Cep telefonlarında kullanılan lightning kablo girişi için özel olarak dizayn edilir. Kulaklık harici tüm lightning özelliklerini sorunsuz şekilde kullanırsınız.

Manyetik Bölme

Çakıllı ve virajlı yollarda aracın sarsılması ile cep telefonunuzun düşmesinden endişe etmenize gerek yok! Manyetik tasarımı sayesinde cihazı zorlu koşullarda bile mükemmel kavrar.

Özellikler

  • Baseus WXAPIPH8P-09 cep telefonu tutucu
  • Araç içi kullanım
  • iPhone 7 ve 8 Plus cep telefonuna uyumlu kılıf
  • iPhone 7 ve 8 Plus cep telefonlarında wireless (kablosuz) şarj özelliği
  • Lightning kablo girişi (şarj ve data transferine uygun)
  • Silikon materyal
  • Kutu içeriği; yüzüklü silikon kılıf, araç içi telefon tutucu-manyetik şarj istasyonu

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Materyal
Silikon
Uyumlu Model
iPhone 8 Plus

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.