i-Stone Araç İçi Telefon Tutacağı V Tipi Ayarlı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 01.04.2022
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Akıllı Tasarım

Havalandırma deliğine tutturun, telefonunuzu tek elinizle 1 saniye bile harcamadan yerleştirin veya çıkarın. Yerçekimi bağlantısı, otomatik kilitleme ve bırakma özelliğine sahip bu telefon tutucu, sürüş sırasında elinizin serbest olmasını sağlar. Kelepçe, telefonunuzu sığdırmak ve serbest bırakmak için otomatik olarak ayarlanır. Basit kullanım özellikleri, zaman ve güç tasarrufu sağlar.

Özellikler

  •         Marka: i-Stone
  •         Model: V Tipi Ayarlı Araba Telefon Tutacağı
  •         Malzeme: ABS
  •         Ebat: 100×50×95 mm
  •         Uyumlu Telefon Boyutları: 4 inç-6 inç

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.