i-Stone USB+Type-C Çevirici Aparat

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 01.04.2022
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

i-Stone USB+Type-C Çevirici Aparat

DM Type C OTG adaptör; klavye, fare ve USB bellek gibi uyumlu çevre birimlerini akıllı telefonunuza bağlamanıza olanak sağlar. Adaptör sayesinde telefonunuzdan veya bilgisayarınızdan harici belleklere direkt olarak veri aktarabilirsiniz. Ürün, alüminyum gövdesi ile dayanıklılık sağlarken aynı zamanda küçük boyutları ile taşıma kolaylığı sunar.

Teknik Özellikler:

  • Malzeme: Alüminyum + Plastik
  • Ağırlık: 2.8G
  • Port: USB Mini Type C

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.