Kai Araç İçi Telefonu Tutacağı ve Numaratörü

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 28.02.2022
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Araç İçinde Kolayca Konumlandırın

Dilediğiniz yere konumlandırabileceğiniz tutucuyu pratik bir şekilde kullanabilirsiniz. Telefonunuzu basitçe sabitleyerek cihazınızın fonksiyonlarından araç içinde de yararlanmaya devam edebilirsiniz. Bu durumda araç içi telefon tutucunun torpido üzerinde kullanılması önerilmektedir.

Maksimum Verim Alın

Sabitlediğiniz telefonun navigasyon özelliğinden kolayca yararlanabilirsiniz. Araç kullanırken telefonunuzda yer alan sevdiğiniz müzik parçalarınızı dinleyebilirsiniz. Ya da telefon görüşmeleri sırasında ekranınızı kontrol edebilirsiniz.

Pratik Kullanımlı Numaratör

Aracınızdan uzaklaşmak zorunda kaldığınız durumlarda gözünüz arkada kalmasın. Numaratöre yazacağınız numara sayesinde olası bir durumda diğer insanlar size kolayca ulaşabilir.

Dilediğiniz Numarayı Yazabilirsiniz

Farklı sayıların bulunduğu numaratör ile dilediğiniz telefon numarasını oluşturabilirsiniz. Araç içinde camın önüne konumlandırarak kullanılır. Rahatsız edilmek istemediğiniz durumlarda numaratörü yerinden alarak saklayabilirsiniz. Böylece sizi aramalarının önüne geçmiş olursunuz.

Şık ve Dayanıklı Tasarım

Araç içi numaratör şık ve dayanıklı bir tasarıma sahiptir. Geometrik desenleri andıran köşeli silindir yapısı sayesinde kolayca kullanılır. Araç içinde ki sıcaklık değişimlerine karşı direnç gösterir. Uzun yıllar boyunca ve farklı araçlar için kullanılabilir.

Farklı Açılardan Görülebilir

Araç içi numaratörü farklı açılardan görünecek şekilde kolayca yerleştirebilirsiniz. Ayrıca aracı park ettiğiniz yöne göre numaratörün araç içindeki yerini değiştirebilirsiniz.

Güvende Hissettirir

Kai araç içi numaratör aracınızın yanında olmadığınız zamanlarda bile güvende hissettirir. Çünkü olası bir durumda size ulaşmaları için iletişim numarası bıraktığınızı bilmek bile içinizi rahatlatır.

Bütün Araçlar ile Uyumluluk

Kai araç içi telefon tutacağı ve numaratörü bütün araç modelleri ile uyumluluk gösterir. Bu sayede aracınızı değiştirseniz dahi aynı ürünü kullanabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Marka: Kai
  • Türü: Torpido Üstü
  • Kullanım: Çok Fonksiyonlu

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.