Kai Manyetik Araç Tutacağı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 28.02.2022
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Araç İçinde Paha Biçilemez Rahatlık

Kai manyetik araç tutacağı sayesinde telefonunuzun birçok işlevinden daha rahat bir şekilde yararlanabilirsiniz. Trafikteyken göz ucuyla mesajları kontrol edebilir, müzik dinleme ya da navigasyondan yararlanma gibi işlevleri gerçekleştirebilirsiniz.

Dilediğiniz Yere Yapıştırabilirsiniz

Kai manyetik araç tutacağını aracınızın içerisinde düz olan yer yere yapıştırabilirsiniz. Bu esnek kullanım olanağı kendinize göre en uygun olan konuma telefonunuzu sabitlemenize imkân verir.

Farklı Yüzeylerle Maksimum Uyum Sağlar

Manyetik telefon tutucu sadece araç içinde değil farklı yerlerde de kullanılabilir. Ev ve ofis ortamında dolap ve duvar gibi yüzeyler ile uyum sağlar. Bu sayede gittiğiniz her ortamda üründen yararlanabilirsiniz.

Güvenli Kullanım Olanağı

Güçlü manyetik özelliği ve güvenli sabit tutuşu sayesinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bu sayede cihazınızın özelliklerinden güven içinde yararlanabilirsiniz.

Portatif Yapı

Kai manyetik araç tutacağı portatif bir yapıya sahiptir. Ufak ve kullanışlı yapısı ile özgür kullanım alanları sunar. Dilediğiniz yere konumlandırabilirsiniz.

Güçlü Manyetik Özellik

Güçlü manyetik özelliği telefonunuzun doğru bir şekilde konum almasına yardımcı olur. Bu sayede pratik bir şekilde telefonunuzu kontrol etmeye devam edebilirsiniz.

Estetik Tasarım Detayları

Kai manyetik araç tutacağı estetik tasarım detaylarına sahiptir. Telefonunuzun üzerinde olmadığı zamanlar dahi estetik bir şekilde varlığını sürdürmeye devam eder.

Farklı Renk Seçenekleri

Farklı renk seçenekleri ile her zevke hitap eder. Aracınız ile uyumlu olan bir renk seçebilir ve telefon tutucunuz ile aracınız arasında estetik bir uyum yakalayabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Marka: Kai
  • Kullanım Yeri: Araç İçi, Duvar, Dolap vb.
  • Fonksiyon: Telefon Tutucu
  • İşlevi: Manyetik Tutucu

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.