Swiss Charger SCA-30002 Araç İçi Telefon Tutucu 360 Derece

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Araç İçi Telefon Tutucu

Cep telefonu tutucu, vantuz sistemi sayesinde aracın ön cam kısmına güçlü bir şekilde tutunarak telefonların sabitlenmesini sağlar. Bu sayede sürüş esnasında sürücünün dikkati dağılmadan telefon denetimi yapmasına imkân tanır. Güçlü tutunma performansı sayesinde telefonu göz hizası seviyesine kadar yüksekte tutabilirsiniz.

Ayarlanabilir Başlık Fonksiyonu

Cama tutturulan ürün, 360 derece dönebilen kapasitesi sayesinde cep telefonunun her yöne kolayca çevrilmesini mümkün kılar. Bu özelliği aracılığıyla yolculuk sırasında telefon ekranını, yan veya dik olarak çok daha güvenilir ve konforlu bir şekilde görüntüleme ayrıcalığı sunar.  Aynı zamanda 160 derece yön değiştirme fonksiyonu ile cep telefonu, aşağı ve yukarı yönlere hareket ettirilebilir. Telefon, sürücünün görüş olanaklarına uyumlu olabilen her şekilde konumlandırılabilir.

Geniş Cihaz Uyumu

4,5 cm ile 8,3 cm arasındaki tüm cep telefonları ile tamamen uyumludur. Uyumlu olduğu boyutlardaki telefonlar için uzun veya kısa, tüm yolculuklarda yüksek güvenirlikle kullanım olanağı sunar.

Güçlü ve Dayanıklı Donanım

Cep telefonu tutucunun sabitleme aparatı ve tutucu paneli, üstün bir kaliteye sahip materyaller ile üretilmektedir. Tutucu panelin yumuşak dokusu ile ürünün, telefonlara zarar vermeden tutma işlevini yerine getirmesi sağlanır.

Pratik ve Modern Tasarım

Ürün, araç camına yerleştirilerek ardından alt panel çevrilerek ürünün güvenli bir şekilde sabitleme işlemi gerçekleştirilir; bu sayede tek bir hamleyle takma-çıkarma yapılabilir. Pratik dizaynı ve minimal tasarımı ile aracın içerisine oldukça yenilikçi bir hava katar.

Genel Özellikler

  • Marka: Swiss Charger
  • Model: SCA-30002
  • Ürün Tipi: Telefon Tutucu
  • Kullanım Şekli: Araç İçi
  • Ürün Sabitleme: Vantuz
  • Ürün Özelliği: 360 Derece Dönebilen Başlık
  • Dönüş Fonksiyonu: 160 Derece Yön Değiştirme
  • Uyumluluk: 4,5 cm ile 8,3 cm Aralığındaki Tüm Telefonlar

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.