Swiss Charger SCA-30007 Araç İçi Telefon Tutucu

Henüz yorum yok Yorum Yaz

Swiss Charger SCA-30007 Araç İçi Telefon Tutucu

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

Araç İçi Telefon Tutucu

Sürüş sırasında telefonun sabit ve kolayca ulaşılan bir konumda olmasını sağlayan bir aksesuardır. Güçlü mıknatıs ile manyetik bir yüzey oluşturarak cep telefonu ekstra sağlam şekilde tutar. Araç, seyir hâlindeyken telefon ekranını güvenli şartlarda görüntüleme imkânı sunar.

Pratik Sabitleme Süreci

Aracın havalandırma menfezine pratik şekilde sabitlenerek anında kullanmayı mümkün kılar. Sürücü koltuğuna yakın olan havalandırmaya tutturulan ürün, cep telefonuna kolay ve hızlı biçimde ulaşmayı sağlar.

Silikon Malzeme ile Güvenilir Kullanım

Havalandırma paneline yerleştirilen telefon tutucu, silikon ayaklı mandalı sayesinde hem telefonun çizilmesini önler hem de ürünün hızlı bir şekilde havalandırmaya takılmasını mümkün kılar.

Ekstra Dayanıklı Donanım

Telefon tutucunun ayak kısmı ve manyetik panelini oluşturan maksimum güce sahip mıknatıslar, üstün bir kaliteye sahiptir. Bu sayede dayanıklı donanımı ile uzun ömürlü bir kullanım vadeder.

Ergonomik ve İşlevsel Tasarım

Ergonomik tasarımı sayesinde araç içerisine sabitleme aşamasında ve kullanım sırasında mükemmel bir kolaylık sunar. İşlevsel tasarımı, ürünün pratik şekilde yerleşmesine yardımcı olurken modern görünümüyle de araç içerisine yenilikçi bir hava katar.

Kolay Navigasyon Takibi

Sürücünün hemen yanında bulunan havalandırmaya takılan aksesuar, yolculuk sırasında navigasyon gibi uygulamaların takibini mümkün kılar. Bu sayede konforlu ve güvenli bir yolculuk geçirmeyi kolaylaştırır.

Yan veya Dik Şekilde Telefon Konumlandırma

Tutucu, manyetik sistem aracılığıyla telefonun sabit kalmasını sağladığı için cep telefonu yan veya dik olarak konumlandırılabilir. Telefonun ekranının çok daha uygun şekilde görüntülenmesi için pratik bir olanak sunar.

Ekstra Güçlü Mıknatıs

5 adet ultra güçlü mıknatıs sayesinde yüksek güvenirliğe sahip manyetik bir tutuş sağlar.

Genel Özellikler

  • Marka: Swiss Charger
  • Model: SCA-30007
  • Ürün Tipi: Cep Telefonu Tutucu
  • Tutucu Özelliği: Manyetik
  • Manyetik Güç: 5 Adet Güçlü Mıknatıs
  • Kullanım Alanı: Araç İçi
  • Ürün Sabitleme: Havalandırma Menfezi

Teknik Özellikler

Ürün Tipi
KLİPSLİ
Telefon Tutma Tipi
MANYETİK
Üretim Yeri
Çin
Seri - Imeı
SERİ
Ürün Model Adı
SCA-30007
Uyumlu Cihaz Tipi
TELEFON
Renk
SİYAH
Garanti Süresi
2 YIL
Part Number
YOK
Sub Kategori
TDA
Marka
SWISS CHARGER
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok