TTEC 2TT16 EasyDrive Pro Araç İçi Telefon Tutucu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

EasyDrive Pro Araç İçi Telefon Tutucu 

Akıllı telefonlarımız artık en pratik yol asistanlarımız arasında. Araç içinde navigasyon işlemlerinden dinlemek istediğimiz müzik ve ses dosyalarına kadar birçok konuda kullandığımız akıllı telefonları ise araç içinde nereye koyacağımız bir sorun. EasyDrive Pro araç içi telefon tutucu, bu soruna karşı kullanabileceğiniz en kullanışlı çözüm. 

Pratik Dayanıklı ve Çok Yönlü

EasyDrive Pro, birçok yönden çok pratik. Kablo düzenleyici ile kablonuz hep elinizin altında ve düzenli olur. En iyi görüntüleme açısı için dönebilen başlık sayesinde, akıllı telefon ekran açısını istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Sahip olduğu kablo düzenleyicisi, olası kablo karmaşasını önler ve düzenli bir görüntü sunar. Yüksek kalite materyallerle ve usta bir işçilikle oluşturulmuş EasyDrive Pro, uzun süre boyunca tüm telefonlar ile uyumlu bir şekilde güvenle kullanılabilir.

Tam Güvenlik Sunan Araç İçi Telefon Tutucu

Güvenli sürüş için kolay kullanım amacı ile tasarlanan EasyDrive Pro, ekstra güçlü tutuş için güçlendirilmiş mıknatıslara sahip. Bu mıknatıslar, sallantılı sürüş deneyimlerinde bile akıllı telefonunuzu sabit tutacak güçte. Ultra ince çıkartılabilir manyetik plakalar ile gelen EasyDrive Pro, bu yönü ile oldukça kullanışlı.

Şık Alüminyum Tasarım

Modern zamanların kavisli çizgileri ve şık alüminyum tasarımı ile EasyDrive Pro, araç içi dekorunuza tam uyum sağlar. Parlak siyah ve gri tonlara sahip EasyDrive Pro, araç içi tutucu modelleri arasında estetik bir seçenek arayanların beklentilerini karşılayacak bir donanım. 

Özellikler

  • Şık alüminyum tasarım
  • Güvenli sürüş için kolay kullanım
  • Ekstra güçlü tutuş için güçlendirilmiş mıknatıslar
  • Kablo düzenleyici ile kablonuz her zaman elinizin altında
  • En iyi görüntüleme açısı için dönebilen başlık
  • Ultra ince çıkartılabilir manyetik plakalar
  • Tüm telefonlar ile tamamen güvenle kullanılır

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.