Piranha 5416 Telefon Askı Aparatı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Tüm Telefonlarla Uyumlu Klasik Tasarım

Ahtapot tasarımı ile öne çıkan Piranha 5416 telefon tutucu, 4,7 inç ve daha büyük telefonlarınızı sabitleyerek tutar. Bu sayede araç içerisinde telefonunuzu elinize almadan görebilir, çağrıları yanıtlayabilir ve yolculuğunuza güvenli bir şekilde devam edebilirsiniz.

Telefonu Kavrayan Silikon Malzeme

Yumuşak ve dayanıklı silikondan yapılan telefon askı aparatı, modeli fark etmeksizin telefonlarınızı mükemmel kavrar ve sarsılmasını önler. 

Araç İçi Havalandırmaları ile Tam Uyum

Çoğu araç içi havalandırma sisteminin ızgarasına tam oturur. Tek elle yerleştirebileceğiniz pratikliğe sahip telefon askı aparatını, başka hiç bir cihaz ya da aparata ihtiyaç duymadan takıp kullanmaya başlayabilirsiniz.

Telefonunuza Tam Erişim Sağlayın

Telefonunuzun kullanımını etkilemeyen Piranha askı aparatı ekranı, bağlantı noktalarını ve tuşları kapatmaz. Bu sayede telefonunuz askı aparatındayken bile şarj edebilir, kulaklık takabilir ve tuşları ile kontrol edebilirsiniz.

Güvenli Yolculuk Sağlayan Askı Aparatı

Telefonunuzu kullanırken ellerinizin serbest kalmasını ve navigasyonu tam karşıdan görmenizi sağlayan askı aparatı ile yolculuklar daha güvenli ve sürüşler daha keyiflidir.

Teknik Özellikler

  • Uyumluluk: 4,7 inç ve büyük telefonlar
  • Malzeme: Silikon
  • Boyut: 12x5.5 cm

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.