Piranha 5416B Örümcek Araç Tutucu

Henüz yorum yok Yorum Yaz

Piranha 5416B Örümcek Araç Tutucu

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

Tüm Araçlara Uyumlu Telefon Tutucu

Telefonu sıkıca kavrayan altı noktalı silikon araç tutucu, tüm telefonlara göre uyarlanabilir yapısı ile oldukça kullanışlıdır. Mevcut telefonlarınız için tercih edebilir ve yeni cihazlarınızla kullanmaya devam edebilirsiniz.

Telefonu Koruyan Silikon Yapı

Telefonu tutan silikon uçlar tam kavrama sağlar ve malzemesi sayesinde cihaza zarar vermez. Bu sayede yolculuk esnasında telefonunuz sarsılmaz ve ani hareketlerde yerinden çıkmaz. Telefon tutucusunu, kılıf ve cam koruyucularla birlikte kullanabilirsiniz.

Kolay Montaj Avantajı

Piranha 5416B’yi tek el ile araçların havalandırma kanalına yerleştirebilir, telefonunuzun boyuna ve enine göre silikon uçların yerini değiştirebilirsiniz.

Kullanımı Engellemeyen Tasarım

Silikon uçları istediğiniz gibi konumlandırabileceğiniz için telefonunuzun modeline göre bağlantı noktalarını ve tuşları açık bırakacak şekilde monte edebilirsiniz. Bu sayede tek el ile gelen çağrıları yanıtlayıp eller serbest modunda çağrıları yanıtlayabilirsiniz.

Güvenli Sürüş Keyfi

Telefonu araç içinde ve özellikle net görebileceğiniz bir yere sabitlemenize imkan tanıyan bu araç içi telefon tutucu, yolculuk esnasında ellerinizi meşgul etmediği için güvenli bir sürüş sağlar.

Teknik Özellikler

  • Uyumluluk: 4,7 inç ve büyük telefonlar
  • Malzeme: Silikon 

Teknik Özellikler

Ürün Tipi
HAVALANDIRMA TİPİ
Telefon Tutma Tipi
AYARLANABİLİR (KAVRAYAN)
Üretim Yeri
Çin
Seri - Imeı
SERİ
Ürün Model Adı
PIRANHA 5416B ÖRÜMCEK ARAÇ TUTUCU
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Garanti Süresi
2 YIL
Part Number
YOK
Dönebilme Açısı
360DERECE
Sub Kategori
PASAJ
Orıjınal Renk
SİYAH
Marka
PIRANHA
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok