Piranha 5416B Örümcek Araç Tutucu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Tüm Araçlara Uyumlu Telefon Tutucu

Telefonu sıkıca kavrayan altı noktalı silikon araç tutucu, tüm telefonlara göre uyarlanabilir yapısı ile oldukça kullanışlıdır. Mevcut telefonlarınız için tercih edebilir ve yeni cihazlarınızla kullanmaya devam edebilirsiniz.

Telefonu Koruyan Silikon Yapı

Telefonu tutan silikon uçlar tam kavrama sağlar ve malzemesi sayesinde cihaza zarar vermez. Bu sayede yolculuk esnasında telefonunuz sarsılmaz ve ani hareketlerde yerinden çıkmaz. Telefon tutucusunu, kılıf ve cam koruyucularla birlikte kullanabilirsiniz.

Kolay Montaj Avantajı

Piranha 5416B’yi tek el ile araçların havalandırma kanalına yerleştirebilir, telefonunuzun boyuna ve enine göre silikon uçların yerini değiştirebilirsiniz.

Kullanımı Engellemeyen Tasarım

Silikon uçları istediğiniz gibi konumlandırabileceğiniz için telefonunuzun modeline göre bağlantı noktalarını ve tuşları açık bırakacak şekilde monte edebilirsiniz. Bu sayede tek el ile gelen çağrıları yanıtlayıp eller serbest modunda çağrıları yanıtlayabilirsiniz.

Güvenli Sürüş Keyfi

Telefonu araç içinde ve özellikle net görebileceğiniz bir yere sabitlemenize imkan tanıyan bu araç içi telefon tutucu, yolculuk esnasında ellerinizi meşgul etmediği için güvenli bir sürüş sağlar.

Teknik Özellikler

  • Uyumluluk: 4,7 inç ve büyük telefonlar
  • Malzeme: Silikon 

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.