Piranha 5419M Mıknatıslı Telefon Tutucu

Henüz yorum yok Yorum Yaz

Piranha 5419M Mıknatıslı Telefon Tutucu

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

Konforlu Kullanım Avantajı

Ekran boyutu 3,5 inçe kadar olan tüm telefonlar ile uyumlu olan Piranha 5419M mıknatıslı telefon tutucu, araç içinde telefonunuzu sabitleme olanağı sunar. Telefon ve araç üzerinde herhangi bir kalıntı bırakmayan bu tutucu, navigasyon kullanma, çağrı yanıtlama gibi pek çok avantajlı kullanım in telefona kolayca erişmenizi sağlar.

Mıknatıslı Pratik Tasarım

Mıknatıs sayesinde telefonları sabit tutmasının yanı sıra mıknatısın çekim kuvveti telefona zarar verebilecek büyüklükte değildir. Bununla birlikte telefonun hafif ve orta şiddetteki sarsıntılarda dahi sabit ve ekranı size dönük şekilde kalmasını sağlar.

Tam Tur Dönebilme Fonksiyonu

360 derece dönebilme kabiliyeti sayesinde ayrıcalıklı bir kullanım süreci vadeden Piranha 5419M mıknatıslı telefon tutucu, telefonunuzun ekranını yatay veya dikey olarak kullanma olanağı tanır.

Zahmetsiz Montaj Ayrıcalığı

Aracın havalandırması üzerinde konumlandırılan ve son derece basit olan kurulumu ile anında kullanmaya başlama ayrıcalığı sunan Piranha 5419M mıknatıslı telefon tutucu, yapışkanlı yüzeyi sayesinde hemen herkes tarafından kolaylıkla araca sabitlenebilir.

Dayanıklı Malzeme

Dayanıklı malzemelerden üretilen Piranha 5419M mıknatıslı telefon tutucu, yoğun kullanımdan etkilenmeyecek yapıdadır. Bu sayede uzun yıllar boyunca kullanım avantajı sunar.

Teknik Özellikler

  • Tutma Türü: Manyetik
  • Desteklediği Ekran Boyutu: Maks. 3,5 inç

Teknik Özellikler

Ürün Tipi
HAVALANDIRMA TİPİ
Telefon Tutma Tipi
MANYETİK
Üretim Yeri
Çin
Seri - Imeı
SERİ
Ürün Model Adı
PIRANHA 5419M MIKNATISLI TELEFON TUTUCU
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Garanti Süresi
2 YIL
Part Number
YOK
Dönebilme Açısı
360DERECE
Sub Kategori
PASAJ
Orıjınal Renk
SİYAH
Marka
PIRANHA
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok