PanzerGlass iPhone 13/13 Pro Ekran Koruyucu Cam Slider Antibakteriyel

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Etkin Kullanım Sağlayan Üstün Koruma

9H sertlik seviyesindeki güçlendirilmiş camı ve microfracture teknolojisi ile ekranınızı darbelere karşı koruyan bu ürün, telefonunuza görüntü kalitesinden ödün vermeden koruma sağlar. Ayrıca kendiliğinden yapışkanlı halde geldiği için kurulumu oldukça basittir.

Cam Slider ile Kişisel Güvenlik

Telefonunuzun ön kamerasını istediğiniz zaman kapatmanıza imkan veren bir kamera kapağı olan PanzerGlass ile kameranızı yetkisiz erişimlerden koruyabilir, sanal güvenliğinize katkıda bulunabilirsiniz.

Telefon Kılıfları ile Kullanım Avantajı

PanzerGlass ekran koruyucu Case-Friendly özellikli olduğu için ekranınızın tüm yüzeyini korurken aynı zamanda telefon kılıflarına da uyumlu olacak biçimde tasarlanmıştır. Bu ürünü kullanırken telefonunuza dilediğiniz kılıfı takabilir, cihazınızı daha kapsamlı koruyabilirsiniz.

Bakterileri Yok Eden Ekran Koruyucu

Bu ekran koruyucunun yüzeyi sık görülen bakteri türlerinin ve mantar sporlarının %99,99’unu öldürdüğü kanıtlanmış olan bir madde ile kaplıdır. Toksik olmayan bu kaplamayı, güvenle kullanarak mikroplardan korunabilirsiniz.

Yüksek Korumalı İnce Tasarım

PanzerGlass, sadece 0,4 mm kalınlığında olması ile yüksek koruma sağlarken aynı zamanda telefonunuzun yüzeyinde oldukça ince bir katman yaratır. Bu sebeple de ürünü kullanırken telefon ekranınızda sanki hiçbir şey yokmuş gibi hissedersiniz.

İz Bırakmayan Oleofobik Kaplama

Ürün, telefonunuzun ekranını parmak izi ve lekelere karşı dirençli hale getiren bir olefobik kaplamaya sahiptir. Ayrıca ekranınızın temizliğini de oldukça basit hale getiren bu kaplama ile telefonunuzun ekranını sürekli silmek zorunda kalmadan pratik bir şekilde kullanabilirsiniz.

Dokunma Hassasiyetini Kaybetmeyin

iPhone 13 veya 13 Pro telefonunuza tam uyum sağlayacak şekilde üretilmiş olan bu ekran koruyucu, telefonunuzun dokunma hassasiyetinin tamamını muhafaza eder.

Çevreye Duyarlı Ambalaj Tasarımı

Avrupa birliği BPR ve Amerika EPA standartlarında üretilen bu ekran koruyucunun paketi FSC etiketlidir ve geri dönüştürülebilir malzemeden imal edilmiştir.

Özellikler

  • Uyumlu Model: iPhone 13/13 Pro
  • Cam Kalınlığı: 0.4 mm
  • Sertlik Derecesi: 9H
  • Cam Özellikleri: Antibakteriyel
  • Kılıfla Kullanım: Evet
  • Lens Kapağı: Evet
  • Uygulama Yöntemi: Yapışkanlı

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.