PanzerGlass iPhone 13 Pro Max Ekran Koruyucu Cam Slider Antibakteriyel

Henüz yorum yok Yorum Yaz

PanzerGlass iPhone 13 Pro Max Ekran Koruyucu Cam Slider Antibakteriyel

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da


Temperlenmiş Cam ile Yüksek Standartta Koruma

PanzerGlass markasının iPhone 13 Pro Max için özenle tasarladığı can ekran koruyucu, yüksek ısılarda temperlenerek darbe ve çizilmelere karşı etkili koruma sağlayabilecek dayanıklılığa sahip olur. Günlük kullanımlarda oluşabilecek mikro çiziklerden büyük çatlaklara kadar telefon ekranınızın zarar görmesini engeller.


Antibakteriyel Kaplama ile Sizi Koruyan Cam

Dayanıklılığı konusunda işlemlerden geçirilerek hazırlanan ekran koruyucu antibakteriyel katmanlama sayesinde telefon yüzeyinde bulunan organizmaları yok eder. %99,99 oranında bakterileri öldürdüğü onaylanan cam, aynı zamanda antimantar özelliği ile sizin için de üstün koruma sağlar.

Cam Slider Özelliği ile Yüksek Güvenlik Önlemi

Ekran koruyucu, telefonunuzun ön kamerası için bir kamera kapağına sahiptir. Bu kapağı dilediğiniz zaman kaydırarak açıp kapatabilir, kullanmadığınız zamanlarda kapalı tutarak kişisel güvenliğiniz için endişe duymadan telefonunuzu güvenle kullanmaya devam edebilirsiniz.

Dokunma Hassasiyetini Koruyan Ekran Koruyucu

Dokunma hassasiyetini %100 oranında koruyarak iPhone 13 Pro Max’inizi orijinal dokunmatik hassaslık ayarında kullanmanıza izin verir. Oldukça ince tasarlanan ekran koruyucu, kaba bir görünüm oluşturmaz ve kullanım esnasında rahatsızlık vermez.


Oleophobic Kaplama ile Leke Koruması

Özel katmanalama sayesinde oleophobic özellik kazanan ekran koruyucu, parmak izi ve lekelere karşı ekstra bir direnç gösterir. Bu sayede hem leke itici hem de kolay temizlenebilme avantajı tanıyan koruyucu, dokunmatik ekranınızın temiz ve net görünmesine katkı sağlar.

Case-Friendly Tasarım ile Tarzınızı Yansıtan Kılıflar Kullanın

Ekran yüzeyinin kamera lensi ve hoparlör haricinde tamamını kaplayan ekran koruyucu, 0,4 mm inceliği sayesinde telefon kılıfları ile kullanıma uygundur.

Doğa Dostu ve Toksik Olmayan Tasarım

Zehirli ve gıdaya uygun olmayan malzemeler kullanılmadan son derece doğa dostu ürünlerle üretilen ekran koruyucu, geri dönüştürülebilir ve gübre elde edilebilir paketi ile sürdürülebilirliği destekleyen bir üründür.

Hava Kabarcığı Bırakmayan Silikonlu Koruyucu

Özel silikonlu yüzeyi ile telefon ekranınıza tamamen yapışan ve kabarcık bırakmayan yapısı sayesinde kendiniz uygulayabilir, dilediğiniz zaman yapışkan ve kalıntı kalmadan çıkarabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Uyumlu Model: iPhone 13 Pro Max
  • Cam Kalınlığı: 0.4 mm
  • Sertlik Derecesi: 9H
  • Cam Özellikleri: Antibakteriyel, Gizlilik Filtresi
  • Kılıfla Kullanım: Evet
  • Lens Kapağı: Evet
  • Uygulama Yöntemi: Yapışkanlı

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
APPLE İPHONE 13 PRO MAX CASE FRİENDLY CAMSLİDER
Üretim Yeri
Çin
Ekran Kaplama Türü
FULLFİT
Materyal
TPU+CAM
Uyumlu Model 1
APPLE IPHONE 13 PRO MAX
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Part Number
YOK
Marka
PANZER GLASS
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok