Baseus iPhone XR Airbag Protection Special Koruyucu Kılıf

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Göz Kamaştırıcı Renkler

Baseus iPhone XR Airbag Protection kılıf, transparan ve renkli geçişler sayesinde estetik bir görünüm kazanır. Parlak koruyucu bölümler, dayanıklılık sunarken aynı zamanda şık bir görüntü yakalar.

4 Yönde Hava Yastıklı Tasarım

Baseus iPhone XR Airbag Protection kılıf modelinin dört köşesinde ektsra airbag bulunur. Cep telefonunuzu düşürdüğünüz sırada oluşan darbeyi emerek ani şok kaynaklı hasarı önlemeyi hedefler.

Cep Telefonunuzu Şarj Edebilirsiniz

iPhone XR ile mükemmel uyum yakalayan kılıf, şarj giriş yerinde açıklığa sahiptir. Cep telefonunuzu şarja takmak istediğinizde kılıfı çıkarmadan porttan sorunsuz şekilde yararlanabilirsiniz.

Şık ve Modern Çizgiler

Baseus iPhone XR Airbag Protection cep telefonu kılıfı, transparan renk geçişlerinin oluşturduğu minimal çizgileri ile modern bir görünüm kazanır. Bunun için cihazın logosunun dışarıdan görünmesini sağlayan şeffaf ve renkli materyalden üretilir.

Esnek ve Dayanıklı Malzeme

Baseus kılıf modeli silikon TPU malzemeden üretilmiştir. Bu sayede dayanıklı yapısıyla  renk değişimlerine direnç gösterir.

İnce ve Hafif

Kalitesi ile uzun zaman formunu ve parlaklığını korumaya devam eden kılıf modeli, hafif ve ince yapısıyla da beğeni toplar.

Telefonun Kaymasına Engel Olur

Cep telefonunuzu elinizde tutarken ya da bir yere koyduğunuz zaman soft yüzeyi ile kaymaya engel olur.

Cihaz Modeline Kusursuz Uyar

Takıp çıkarması kolay olan kılıf modeli,  iPhone XR cep telefonuna kusursuz şekilde uyum sağlar. Cihaz özelliklerini kullanmak için kamera, şarj ve kulaklık yeri bırakılan kılıfı çıkarmanıza gerek kalmaz.

Özellikler

  • Cihaz: iPhone XR
  • Materyal: Silikon TPU
  • Koruma: Şok, darbe, çizik
  • Özellik: Dört köşede darbe emen hava yastığı

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Materyal
Silikon
Uyumlu Model
iPhone XR

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.