Baseus iPhone XS Max Comfortable Koruyucu Kılıf

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Darbelere Karşı Koruma

Baseus kılıfın özel yapısı cep telefonunuzun arka ve yan cephelerini tamamen sarar. Kaliteli plastik materyali ile şok düzeyini minimum seviyeye indirir. Bu sayede kılıf, darbe ve düşme gibi olumsuz durumlara karşı cihazınızı maksimum derecede korur.

Çizilmelere Karşı Güvenlik Sağlayan Tasarım

Baseus iPhone XS kılıf, telefonunuzu çantanızda taşıdığınız zaman anahtar ve bozuk para gibi eşyaların kasaya ve yan cephelere zarar verme olasılığını engeller. Çizilmelere karşı üstün koruma sağlar.

Hafif ve İnce

Cep telefonu kılıfı, ince ve hafif plastik materyal kullanılarak üretilmiştir. Bu sayede Baseus, telefonunuza ekstra ağırlık yüklemez. Koruma özelliklerine rağmen ince tasarlanan yüzeyi, kılıf kullanımını kolaylaştırır.

Ergonomik Tutuş Sağlayan Yüzey

Baseus’un plastik yüzeyi, kaydırmaz özelliktedir. Bu özellik, ergonomik tutuş sağlar ve cihazınızın elinizden kaymasını engeller. Yüzey özelliklerinin avantajıyla yolda, seyahatte ve sporda cep telefonunuzu rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Köşe Koruması

iPhone XS cep telefonu modellerinin köşeleri, darbelere karşı hassastır. Baseus kılıf, cihazınızın köşelerini sarmasının yanı sıra bu bölgelerde ekstra bir kalkan oluşturur. Böylece telefonunuzun köşelerinde çarpmalara bağlı çökme gibi olumsuz durumlar yaşanmasını engeller.

Toza ve Kire Karşı Koruma

Baseus iPhone XS kılıf, darbelerin yanı sıra toza ve kire karşı da koruma sunar. Bu sayede iPhone XS cep telefonunuz, kılıfı kullandığınız süre boyunca ilk günkü görünümünü korumaya devam eder.

Pratik Kullanım Özellikleri

Kılıf, iPhone XS modelinin tasarımı ile tamamen uyumlu olduğu için kolaylıkla entegre edilebilir özelliktedir. Uyumlu tasarımı sayesinde Baseus’u cihazınıza bir kere entegre etmeniz yeterli olur. Cihazınızı şarj edeceğiniz veya kulaklıkla kullanacağınız zaman kılıfı çıkarmanıza gerek kalmaz. Ayrıca Baseus ile cep telefonunuzun kamera ve ses tuşlarını da rahatlıkla kontrol edebilirsiniz

Şık ve Modern Tasarım

Koruma sağlayan özellikleri ile birlikte Baseus, son derece şık bir görünüm sunar. Hem cihazınızın şıklığına şıklık katar hem de modern tasarımıyla tarzınızı tamamlar.


Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Materyal
Silikon
Uyumlu Model
iPhone XS Max

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.