Baseus iPhone XS Max Comfortable Koruyucu Kılıf

Henüz yorum yok Yorum Yaz

Baseus iPhone XS Max Comfortable Koruyucu Kılıf

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

Darbelere Karşı Koruma

Baseus kılıfın özel yapısı cep telefonunuzun arka ve yan cephelerini tamamen sarar. Kaliteli plastik materyali ile şok düzeyini minimum seviyeye indirir. Bu sayede kılıf, darbe ve düşme gibi olumsuz durumlara karşı cihazınızı maksimum derecede korur.

Çizilmelere Karşı Güvenlik Sağlayan Tasarım

Baseus iPhone XS kılıf, telefonunuzu çantanızda taşıdığınız zaman anahtar ve bozuk para gibi eşyaların kasaya ve yan cephelere zarar verme olasılığını engeller. Çizilmelere karşı üstün koruma sağlar.

Hafif ve İnce

Cep telefonu kılıfı, ince ve hafif plastik materyal kullanılarak üretilmiştir. Bu sayede Baseus, telefonunuza ekstra ağırlık yüklemez. Koruma özelliklerine rağmen ince tasarlanan yüzeyi, kılıf kullanımını kolaylaştırır.

Ergonomik Tutuş Sağlayan Yüzey

Baseus’un plastik yüzeyi, kaydırmaz özelliktedir. Bu özellik, ergonomik tutuş sağlar ve cihazınızın elinizden kaymasını engeller. Yüzey özelliklerinin avantajıyla yolda, seyahatte ve sporda cep telefonunuzu rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Köşe Koruması

iPhone XS cep telefonu modellerinin köşeleri, darbelere karşı hassastır. Baseus kılıf, cihazınızın köşelerini sarmasının yanı sıra bu bölgelerde ekstra bir kalkan oluşturur. Böylece telefonunuzun köşelerinde çarpmalara bağlı çökme gibi olumsuz durumlar yaşanmasını engeller.

Toza ve Kire Karşı Koruma

Baseus iPhone XS kılıf, darbelerin yanı sıra toza ve kire karşı da koruma sunar. Bu sayede iPhone XS cep telefonunuz, kılıfı kullandığınız süre boyunca ilk günkü görünümünü korumaya devam eder.

Pratik Kullanım Özellikleri

Kılıf, iPhone XS modelinin tasarımı ile tamamen uyumlu olduğu için kolaylıkla entegre edilebilir özelliktedir. Uyumlu tasarımı sayesinde Baseus’u cihazınıza bir kere entegre etmeniz yeterli olur. Cihazınızı şarj edeceğiniz veya kulaklıkla kullanacağınız zaman kılıfı çıkarmanıza gerek kalmaz. Ayrıca Baseus ile cep telefonunuzun kamera ve ses tuşlarını da rahatlıkla kontrol edebilirsiniz

Şık ve Modern Tasarım

Koruma sağlayan özellikleri ile birlikte Baseus, son derece şık bir görünüm sunar. Hem cihazınızın şıklığına şıklık katar hem de modern tasarımıyla tarzınızı tamamlar.


Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
IPHONE XS MAX COMFORTABLE KORUYUCU KILIF
Üretim Yeri
Çin
Uyumlu Model 1
APPLE-IPHONE XS
Materyal
SİLİKON
Renk
MAVİ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
BASEUS
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok