Bikapak Elit Air iPhone 12/12 Pro Şeffaf Koruyucu Kılıf

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 28.02.2022
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Fark Yaratan Tasarım

Bikapak Elit Air iPhone 12/12 Pro şeffaf kılıf, sahip olduğu özellikleri sayesinde cihazınızın tüm işlevlerini doğru bir şekilde yapmasını sağlar. Böylelikle güncel aksesuar trendleri dikkate alınarak kurgulanan modern tasarımıyla hem göze hitap eder, hem de cihazın rahat ve orijinal kullanımını destekler.

Ergonomik Kullanım

Telefonun açma/kapama düğmesi, ses kontrol düğmeleri, mikrofon, hoparlör ve kulaklık gibi donanımlarının üzerine kusursuz bir biçimde oturan Bikapak Elit Air  şeffaf kılıf ile cihazınızda en ufak bir işlev kaybı olmaz. Tüm tuşlar orijinal basma hissini muhafaza eder. Böylelikle telefonunuzu kullanırken rahat ve kolay bir deneyim sağlar.

Eşsiz Yapısı ile Tam Koruma

Bikapak Elit Air iPhone 12/12 Pro şeffaf kılıf ile telefonunuz düşme ve çarpmalara karşı çok daha korunaklı hale gelir.  Ayrıca darbe emici yapısı sayesinde kılıf, cihazınızın güvende olmasını sağlarken tuşların yıpranmasını da büyük oranda engeller.

Elit Air  Kullanırken Tarzınızı Yansıtın

iPhone 12 ve iPhone 12 Pro telefonlar için özel olarak üretilen Bikapak Elit Air şeffaf kılıf, ince Tpu materyalden üretilmiştir. Böylelikle telefonunuzla mükemmel uyum gösteren zarif tasarımı ve şeffaf yapısıyla tarzınızı etkileyici bir biçimde gözler önüne serer. Aynı zamanda Tpu malzemesi sayesinde kolayca temizlenebilir ve parmak izi de bırakmaz.

Özel Tasarım ile Rahat Kullanım

Cihazınızın tuşlarına ve hoparlör çıkışına özel olarak tasarlanan yapısı sayesinde Bikapak Elit Air şeffaf kılıf, telefonu kullanırken sizi herhangi bir şekilde engellemez.Tpu malzemesi ve ergonomik tasarımıyla da rahatça takılıp çıkarılarak kullanım esnekliği sağlar.

Teknik Özellikler

  • Şeffaf kılıf
  • Tpu malzeme
  • Ergonomik yapı
  • Zarif ve modern tasarım
  • Cihazınız ile mükemmel uyum
  • Tam koruma sağlama
  • Kolay temizlenebilir yapı

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Materyal
TPU-Termoplastik
Uyumlu Model
iPhone 12/12 Pro

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.