Laut Accents iPhone X Koruyucu Kılıf

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

 

Sade Tasarım

Laut Accents güzel zengin renkleri ve şeffaf yapısı ile cihazınıza tarz katacak. Rahat kullanımı ve koruyucu yapısı sayesinde iPhone X’inizi düşmelere karşı koruyacak.

 

360 Derece Tam Koruma

2H çizilmeye karşı dayanıklı kristal koruması, metalik düğmeleri ve 360 derece koruma çerçevesi sayesinde cihazınız tam koruma altında olacak. Hepsi ince ama dayanıklı bir kılıfta birleşti.

Özellikler

  • 2H Anti Scratch kristal sert arka koruma
  • Dokunabilir metalik düğmeler
  • İnce ve hafif
  • 2 ekran koruyucu dahil

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Uyumlu Model
iPhone X

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.