Piili iPhone 11 Pro Max Hand Strap Koruyucu Kılıf

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

iPhone 11 Pro Max ile Tam Uyumlu

Piili iPhone 11 Pro Max Hand Strap kılıf, dünyaca ünlü teknoloji markası Apple tarafından üretilen iPhone 11 Pro Max modeli ile tam uyumludur. El kayışlı olarak tasarlanan kılıf, akıllı telefonunuzu istenmeyen hasarlara karşı koruma altına alır.


Kameranızı ve Çevresini Koruyun

Gelişmiş kullanıcı deneyimi ortaya koyan hand strap kılıf, akıllı telefonunuzun kamerasını ve çevresini birçok farklı olumsuz etkenden korumayı başarır. Kamera ve çevresini tamamen saran kılıf, toz ve kir kalıntılarının önüne geçer. 

Şok Etkisini Emen Yapı

Piili iPhone 11 Pro Max el kayışlı kılıf modeli, şok etkisini emecek şekilde tasarlanır. Ani darbeler ve çarpmalar sonucu meydana gelmesi muhtemel şok etkisini emen ürün, benzersiz koruma performansı sunar.

Çizik Sorunu Tarihe Karışır

Hand strap kılıf sayesinde akıllı telefon kullanıcılarının sık sık karşılaştığı çizik sorunu tarihin tozlu sayfalarındaki yerini alır. iPhone Pro Max 11 cihazınızda oluşabilecek tüm çizik ihtimallerini ortadan kaldıran kılıf, dört dörtlük kullanım vadeder.

Yumuşak TPU Yüzey

El kayışı kılıfın yüzeyi pürüzsüz yumuşak TPU materyalden üretilir. El konforunuzu ve kullanım rahatlığını üst seviyeye çıkaran TPU yüzey, aksesuar kullanımına önem veren kullanıcılardan tam not alır. 

Kılıfsız Kullanım Hissi

Piili iPhone 11 Pro Max Hand Strap kılıf, ince yapısının yardımıyla size kılıfsız kullanım hissi verir. Ürün, özel tasarımı aracılığıyla telefonunuzu tam olarak kavrayarak kılıfsız kullanım hissini destekler. 

UV Işınlarına Karşı Üstün Koruma

Kılıfın mat arka yüzeyi iPhone’unuzu UV ışınlarından korur. Böylece telefonunuzun arka yüzeyi uzun süreli kullanımlarda bile sararmaz. Şık tasarıma sahip kılıfın farklı renk çeşitleri mevcuttur. 

iPhone 11 Pro Max Donanımını Destekleyen Kılıf

Kolayca takıp çıkarılabilen kılıf ses açma, ekran görüntüsü alma, telefonu açıp kapatma, sessiz moda geçiş, şarj girişi gibi iPhone 11 Pro Max’ın temel donanım niteliklerini olumsuz etkilemez ve kullanıcı konforunu artırır.

Teknik Özellikler

  • Üretim materyali: Kaliteli yumuşak TPU ve sert PC
  • Çizilmelere karşı koruma: Var
  • Darbelere karşı koruma: Var
  • UV ışınlarına karşı koruma: Var

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Materyal
TPU
Uyumlu Model
iPhone 11 Pro Max

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.