Puro iPhone X Impact Pro Koruyucu Kılıf

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

 

Darbelere Karşı Askeri Standart Koruma

iPhone X için tasarlanan impact Pro koleksiyonumuz askeri standart testlerini geçtiği gibi, teknolojik olarak gelişmiş materyallerin kullanımı sayesinde cihazı çarpmalara ve darbelere karşı korumak için tasarlanmıştır. SGS sertifikası büyük yüksekliklerden düştüğünde bile korumaya yardımcı olmaktadır ve üç katmanlı bir koruma ile üretilmiştir.

 

Üstün Güvenlik ve Şık Tasarım

Sert ve şeffaf arka kısmı ile çizilmeye karşı dayanıklı efekt ile iPhone X için tasarımını koruyarak ekstra koruma sağlayan yükseltilmiş bir kenara sahiptir. impact Pro koleksiyonu, renklerin daha canlı olmasını sağlamak için malzemelerin sarılık karşıtı bir işleme tabi tutulur. Çok katmanlı muhafaza, zemin ile yapılan darbe esnasında şokunuzu emer ve cihazınızdaki güvenlik seviyesini artırır.

Özellikler

  • Şok emici üstün güvenlik tasarımı
  • Darbe giderici termoplastik poliüretan(TPU)
  • Termoplastik elastomerde(TPE) ile darbe emici iç çerçeve
  • Tüm cihaz fonksiyonlarına kusursuz uyum
  • iPhone X modeliyle uyumludur

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Materyal
Sert Plastik
Uyumlu Model
iPhone X

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.