Verus Duo iPhone 7 Sert Korumalı Kılıf

5,0
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

 

Minimal Dizayn

iPhone 7 için mükemmelliğe giden yol, Duo Sert Korumalı Kılıflar, minimalistik tarzda dizayn edilmiştir. HairLine özelliği ile saç çizgileri cihazınızın estetik bir göünüm kazanmasını sağlayacaktır. Kusursuz inceliği ve hafifliği ile Duo Guard kılıf sert PC (Polycarbonate) kenarları ile mükemmel koruma sağlar.

 

Katmanlı Yapı

Polikarbon aşınmaz ve sert dış yüzey telefonunuzu canlı renkleri ile göz kamaştırıcı hale getirecektir. Darbe emici olarak özel dizayn edilmiş TPU yumuşak doku Air Space Özelliği ve darbe emici kanalları ile iç yüzeydeki ilk katmanı oluşturur.

 

Air Space Özelliği

Özel dizayn edilen Verus kılıfın köşeleri hava yastığı örnek alınarak tasarlanmıştır. Telefonların kırılmasına neden olan darbelerin yüzde doksanı köşelerden gelmektedir. Elinizden kayarak düşen cep telefonunuz, köşelerinde ki Air Space özelliği sayesinde artık kırılmayacak. 1.5 milimetre koruma boşluğu ile telefon ekranınızın yüzey ile temas etmesini engeller.

 

Stand Özelliği

iPhone 7 Duo Sert Korumalı kılıf stand özelliğine sahiptir. Kolay açılabilen yapısı, metal malzemesi ve mıknatıslı tutma özelliği ile kullanıcı dostudur. Stand özelliği sayesinde videolarınızın keyfini çıkarabilirsiniz.

Özellikler

  • Ultra İnce
  • Katmanlı Yapı
  • Dayanıklı Malzeme
  • Stant Özelliği
  • Air Space özelliği
  • Cihazın tüm noktalarına kolay ulaşım

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Materyal
TPU-Termoplastik
Uyumlu Model
iPhone 7

Ürün Değerlendirmeleri

5,0
1 kere puanlandı