Verus iPhone 7 Crystal Bumper Kılıf

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Elmas Kenar Kesim

Verus iPhone 7 Crystal Bumper Kılıfınızın eşsiz tasarımı için kenarlarına elmas kesim uygulanarak mükemmel hale getirilmiştir.

 

Mükemmelliğe Giden Yol

Çift katmanlı yapısı ve şeffaf yumuşacık dokusu ile Crystal Bumper hem iPhone 7’inizi etkin korur hem de telefonunuzun tasarımını ortaya çıkarmasını sağlayacaktır. Güvenliği sağlayan silikon iç yüzeydedir, şeffaf ve yumuşaktır. Dış yüzeye takılabilen renkli polikarbon çerçeveler telefonunuza mükemmel bir görünüm kazandıracaktır.

 

Üstün Koruma

Silikon bölümün iç yüzeyinde bulunan darbeyi dağıtabilen noktalı dokusu en sert darbelerde karşı bile telefonunuzu korurken telefonunuzun kaymasını önleyecektir. Crystal Bumper ile hissettiğiniz yumuşak doku elinizin rahatlamasını sağlayacak ve terlemesini önleyecektir.

 

Bağlantı Noktalarına Kusursuz Erişim

Crystal Bumper telefonunuz ile son derece uyumludur. Tuşlarda mükemmel hassasiyet ve telefon girişlerine kusursuz erişim sağlayabilirsiniz.

 

İnce ve Hafif

Özel dizayn edilen Verus kılıfın köşeleri hava yastığı örnek alınarak tasarlanmıştır. Telefonların kırılmasına neden olan darbelerin yüzde doksanı köşelerden gelmektedir. Elinizden kayarak düşen cep telefonunuz, köşelerinde ki Air Space özelliği sayesinde artık kırılmayacak. Ağırlığı sadece ise 30 gramdır.

 

Stant Olma Özelliği

Kılıfınız arkasında bulunan manyetik çubuğu sayesinde cihazını stant olarak rahat şekilde kullanabilirsiniz.

Özellikler

  • Ağırlık: 30 gr
  • İnce Tasarım
  • Tutuş Kolaylığı
  • Şeffaf Yapı
  • Ultra Hafif
  • Dayanıklı Malzeme
  • Cihazın tüm noktalarına kolay ulaşım

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Materyal
Sert Plastik
Uyumlu Model
iPhone 7

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.