Verus iPhone 7 Simpli Lite Kılıf

Henüz yorum yok Yorum Yaz

Verus iPhone 7 Simpli Lite Kılıf

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

Sadelik Mükemmelliğe Giden Yol

iPhone 7 için mükemmelliğe giden yol, Simpli Lite Series Kılıflar, minimalistik tarzda dizayn edilmiştir. Saç çizgileri cihazınızın estetik bir görünüm kazanmasını sağlayacaktır. Kusursuz inceliği ve hafifliği ile Simpli Lite Series kılıf sert PC(Polycarbonate) kenarları ile mükemmel koruma sağlar.

Mükemmel İşçilik

Elinize alır almaz hissedeceğiniz yüksek kaliteli materyal ve mükemmel işçilik size VRS Design markasının neden bu kadar tercih edildiğini hissettirecektir. Ürün Türkiye distribütörü garantisi altındadır.

Üstün Koruma / Stand Özelliği

iPhone 7 için, Simpli Lite Series sert arka gövde ile mükemmel bir koruma sağlar. Ses ve güç düğmeleri bulunduğu bölüm açıktır ve estetik tasarımı sayesinde kullanıcılara kolay ulaşım imkânı sağlar. Şarj ve kulaklık bölümü tüm cihazlar ile uyumludur. Arka yüzey için kamera ve hoparlör delikleri özenle tasarlanmıştır.

iPhone 7 Simpli Lite Series kılıf stand özelliğine sahiptir. Kolay açılabilen yapısı, metal malzemesi ve mıknatıslı tutma özelliği ile kullanıcı dostudur. Stand özelliği sayesinde videolarınızın keyfini çıkarabilirsiniz.

Özellikler

  • İnce tasarım ve hafiflik
  • Tutuş kolaylığı
  • Şeffaf Yapı
  • Ultra Hafif
  • Dayanıklı Malzeme
  • Cihazın tüm noktalarına kolay ulaşım

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Materyal
Sert Plastik
Uyumlu Model
iPhone 7
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok