Anker Zolo Liberty+ Bluetooth Kulak İçi Kulaklık

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Tamamen Kablosuz Kulaklık

Bazı kulaklıklar kablosuz olduğunu iddia edebilir, ama aslında her kulaklığı birbirine bağlayan kabloları bulunmaktadır. Liberty farklı. %100 Kablosuz. Bağlantısı kesilemez Bluetooth bağlantısı ile birbirine bağlı. Kişisel olarak müzik dinlemenin geleceği burada.

Grafen ile Geliştirilmiş Ses

Yenilikçi sürücü ile arttırılmış ses kalitesi sizi müziğin içine çeker. Grafenin kuvveti ve esnekliği sayesinde bass, tiz ve midler başka kulaklıklarda olmayan kalite ile rakipsiz bir dinleme deneyimini özgür bir biçimde sunar.

48 Saate Kadar Dinleme Süresi

Anker'in dünyaca ünlü batarya teknolojisini kullanan Liberty tek şarjda 3.5 saat çalışır. Dahili şarj yuvası ile dinleme süresini 48 saate kadar uzatabilirsiniz. Günde 3 saat dinleme ile 2 haftalık batarya süresi.

Push and Go Teknolojisi

Standart kablosuz kulaklıklardan farklı olarak Liberty'nin kurulumu anında ve güvenilir. Sadece 2 adımda kurulumu yapabilirsiniz. Liberty'yi şarj yuvasından çıkartın ve telefonunuza bağlayın.

GripFit Teknolojisi

Anında, stabil ve güvenli uyum için GripFit teknolojisini sadece Liberty için geliştirdik. Yenilikçi dizayn edilmiş kasası ile Liberty'yi kulağınızda güvenli ve konforlu bir kullanım sunar.

Ter Geçirmez

Liberty'nin kasası ter geçirmez olarak üretilmiştir ve su girişi izin vermez. Spor salonunda veya yağmur altında şarkı söylemek için idealdir.

Aç ve Kapa Ses İzolasyonu

Liberty ekstra güvenli uyumu ile sizi dış dünyadan izole ederek ideal bir ses deneyimi sunar ama bazen dış dünyanın sesleri de duymanız gerekebilir. Sadece bir tuşa basmanızla Liberty mikrofonu ile dış sesleri temiz bir şekilde kulağınıza iletir.

Kişiselleştirilebilir Ses

Hepimizin eşsiz bir müzil zevki var. Her müzik stili kendine özel Ekolayzır profili en iyi şekilde dinlenebilir. Hip-Hop gibi türlerde Bassların yükseltilmesi, diğer müzik türlerinde ise Tizlerin yükseltilmesi gerekebilir. Zolo Life uygulaması ile Rock, Pop, EDM ve daha fazla Ekolayzır profilleri arasından seçim yaparak zorlanmadan kendinize uygun sesi seçin.

Özellikler

 • Ses Ayarı: Var
 • Bluetooth Versiyon: v5.0
 • Ağırlık: 30gr
 • Kullanım Süresi: 48 saate kadar
 • Mikrofon Desteği: Var
 • Aktif Gürültü Önleme (ANC): Yok
 • Çift Telefon Desteği: Yok
 • Kulaklık Tipi: Stereo
 • Müzik Dinleyebilme: Var
 • Suya ve Tere Dayanıklı: Evet
 • Kutu İçeriği: Anker Zolo Liberty+ Bluetooth Kulak İçi Kulaklık, Micro USB Kablo, Kullanım Kılavuzu

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.