Skullcandy S2BBW Push Kulaklık

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Göz Alıcı Tasarım

Skullcandy Push ile sınırsız özgürlüğe sahip olun. Cesur renkler, göz alıcı tasarım ve hissedebileceğiniz müzik kalitesi ile kalitesi özgürce yaşayın.

Her Gün, Her An

Sahip olduğu özel şarj kutusu sayesinde kullanmadığınız anlarda şarj olma özelliği ile istediğiniz her an müzik dinleme imkanı tanır. Aktif kullanımda 6 saate kadar şarj kutusuyla 12 saate kadar kullanmanıza izin verir.

Güçlü Bağlantı

Sinyal kaybınızı ortadan kaldırmak ve kesintisiz müzik dinlemenizi sağlamak için özel olarak üretilen Skullcandy Push, ihtiyacınız olan her an yanınızda olmak için özel olarak tasarlanmıştır.

Sezgisel Kontroller, Daha Fazla Özellik

Her kulaklıkta bulunan ve kolayca erişilebilen tuşları sayesinde telefonunuz uzaktayken bile kontrol edebilmenizi sağlar. Müzik ve çağrı kontrollerinin yanı sıra ses kontrolü de yapabileceğiniz bu düğme ile özgürce müzik dinleyebilirsiniz.

Akıllı Asistan Özelliği

Sahip olduğu mikrofonu ve dokunmatik sensörü sayesinde telefonunuz yanınızda olmasa bile akıllı asistanınıza bağlanabilirsiniz.

Net ve Yüksek Ses Kalitesi

Skullcandy Push S2BBW kulaklık, dış tasarımı ile kulakta sabit kalır. Kulak sabitleyici yapısı ve stereo ses çıkışı ile oldukça net ve kaliteli bir ses deneyimi sağlar. Pasif gürültü önleme özelliği ile sadece kulağınıza gelen sesleri net bir şekilde duymanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Daha Rahat Telefon Kullanım İmkanı

Skullcandy kablosuz kulaklık ile telefonunuza gelen çağrıları cevaplayabilir, beklemeye alabilir veya reddedebilirsiniz. Telefonunuz size uzak olduğunda veya ulaşamayacak durumda olduğunuzda bu özellikler oldukça faydalıdır.

Sınırsız Özgürlük

Evde, işte veya spordayken kablo karışıklığı gibi bir durumla uğraşmanıza gerek kalmadan müzik dinleyebilirsiniz. Ürünü, şarj eden kutusunda muhafaza edebilir ve ihtiyaç duyduğunuzda kolaylıkla bulabilirsiniz.

Teknik Özellikleri

  • Marka: Skullcandy
  • Pasif gürültü önleme özelliği
  • 6 saat genel kullanım süresi
  • Mikrofon
  • Dokunmatik sensör
  • Kulak sabitleyici
  • 100 dB ses hassasiyeti

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.