Skullcandy Riff S5PXW Bluetooth Kulak Üstü Kulaklık

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Pürüzsüz Ses Sağlayan Mikrofon

Skullcandy Riff Bluetooth S5PXW modeli kulak üstü olması sebebiyle rahat bir kullanım sağlar. Tasarımının mikrofonlu olması sayesinde telefon görüşmelerinde sesinizin pürüzsüz bir şekilde iletilmesine olanak tanır.

Kablosuz Kulaklıkla Kafanız Rahat

Skullcandy Riff Bluetooth kulaklık yumuşak kulak pedleri ile kulaklarınızı rahatsız etmez. Kulak üstü kulaklık yumuşak dokusu ve düz katlanabilen modeliyle gençlerin tercih ettiği bir üründür. Skullcandy Riff Bluetooth kulaklık S5PXW modeli kafanızı sıkmayan ayarlanabilir özelliği ile kullanım kolaylığı sağlar.

Yumuşak Dokusuyla Saatlerce Müzik Dinleme Zevki

Skullcandy kulaklık ile saatlerce müzik dinleyebilirsiniz. Tasarımında yer alan özel dizayn sebebiyle sesleri net ve sorunsuz duyabilirsiniz. Konuşmalarınızı ve müzik dinleme zevkinizi doyasıya yaşayabilirsiniz.

Özel Tasarım Sayesinde Şık Görünüm

Sahip olduğu deri yastıkları sayesinde uzun süreli kullanım imkanı sunan Skullcandy Riff Bluetooth ergonomik tasarımı ile kulağı rahatsız etmeden saatlerce müzik dinlemenizi sağlar. Şık görünümü ve özel tasarımı ile göz doldurur.

Arama ve Ses Kontrolü Pratikliği

Skullcandy kablosuz kulaklık pasif gürültü önleme özelliği ile aramalarınızda ses kontrolü sağlar. Stereo olarak sesleri daha net duyabilirsiniz. Hem arama hem de müzik keyfi için ideal bir kulaklıktır.

Teknoloji ve Estetiğin Buluşması

Skullcandy Riff bluetooth S5PXW kulak üstü kulaklık isterseniz kablolu olarak da kullanılabilir. Kulaklığın özel dizaynı sayesinde kolayca yanınızda taşıyabilir her an müzik dinlemenin keyfini çıkarabilirsiniz.

Teknik Özellikler

 • Marka: Skullcandy
 • Model: Skullcandy Riff bluetooth S5PXW kulak üstü kulaklık
 • Renk: Siyah, Yeşil, Beyaz, Gri, Kırmızı, Mavi
 • Frekans Tepkisi: 20 Hz- 20 kHz
 • Bağlantı Türü: Kablosuz
 • Empedansı: 32 Ohm
 • Sürücü Çapı: 40 mm
 • Hassasiyet: 98 dB
 • Kulaklık Tipi: Kulak üstü
 • Kullanım Süresi: 12 saat
 • Hızlı şarj: 10 dk
 • Hızlı şarj kullanım süresi: 2 saat


Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.