Trust Nika Compact True Bluetooth Wireless Kulak İçi Kulaklık

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Özgür Dinleme Deneyiminin Tadını Çıkarın

Kablolardan sıyrılmış özgür bir dinleme deneyimi sunan Trust Nika Compact Bluetooth true wireless kulaklık, müzik keyfini dilediğiniz yerde doyasıya yaşama fırsatı sunar.

Sevdiğiniz Müzikler, Dilediğiniz Her Yerde

Geniş çekim mesafesi ve kablosuz kullanım özelliği sayesinde sevdiğiniz müzikleri dilediğiniz her yerde keyifli bir şekilde dinleyebilirsiniz.

Her An Yanınızda Kolayca Taşıyın

Küçük boyutlara ve ağırlığa sahip olan Trust Nika Compact kulak içi kulaklık, hareket halinde rahat bir dinleme deneyimi sunar.

Şarj Ederek Uzun Süre Kullanın

Kulaklıkların yerleştirildiği istasyon, güvenli muhafaza imkanının yanı sıra kulaklıklarınızı şarj ederek çok daha uzun bir kullanım süresi sunar.

Kolay Kontrol Özelliklerini Keşfedin

Trust kablosuz kulaklığın yan tarafında konumlanan buton arama cevaplama, müzikleri kontrol etme ve akıllı asistana erişim gibi pek çok fonksiyonel kullanım imkanı sunar.

Farklı Kulak Boyutları için Uygun Silikon Başlıklar

3 farklı silikon başlıkla birlikte satışa sunulan Trust Nika Compact Bluetooth true wireless kulak içi kulaklık, farklı kulak boyutları için uygun tasarımlar sunarak konforlu bir deneyim yaşatır.

Kolay Bağlantı ve Kullanım Özellikleri

Kablosuz kulak içi kulaklığı Bluetooth sayesinde iOS ve Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarınızın yanı sıra bilgisayar ve tablet gibi Bluetooth destekli diğer cihazlarla da kolayca eşleştirebilirsiniz.

Üstün Ses Kalitesi

En iyi dinleme deneyimi için gelişmiş donanım özellikleri barındıran Trust Nika Compact, keyifli zaman geçirmenize yardımcı olur.

Teknik Özellikler

  • Frekans: 20 Hz - 20000 Hz
  • Çekim: 10 metre
  • Bluetooth : 5.0
  • Hassasiyet: 96 dB
  • Sürücü Boyutu: 10 mm

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Kulaklık Tipi
Kulak İçi
Bağlantı Arayüzleri
Bağlantı Tipi
Kablosuz

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.