Black Shark Kulak İçi Kulaklık 3.5 mm

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Yüksek Kalitede Ses Sağlamak İçin Tasarlandı

Ses çıkışını en üst düzeye çıkarıp ses kaybını en aza indirerek yüksek kalitede ses sağlamak için tasarlandı.Oyun için özel olarak hazırlanmış olup güçlendirilmiş 14 mm ses sürücüleri ile farkını yaşayın.

Saatlerce Konforlu Oyun Oynayabilirsiniz

Saatlerce konforlu oyun oynayabileceğiniz hafif ve hipoalerjenik bir malzemeden üretilen oyun kulaklıklarımız, kulak şekli veya boyutundan bağımsız olarak, kulaklarınıza tam oturacak şekilde kalıplanmıştır.

Kablo Üzerinden Ses Seviyenizi Ayarlayabilirsiniz

Kablo üzerinde yer alan, ses seviyesini ayarlamanızı, müzik ve video oynatmanızı, kolayca sağlayan yerleşik bir kumandaya sahip.

Her Ayrıntıyı Duyabileceksiniz

Çoğu kulaklık oyun oynamak için üretilmemiştir ancak oyundayken Black Shark 3.5 mm Earpohones Kulaklık ile silah atışlarından ayak seslerine kadar 14 mm sürücüler ve özel tasarlanmış ses sayesinde her ayrıntıyı kristal netliğinde deneyimleyin.

Optimize Edilmiş Hassas Tasarım

14 mm geniş sürücü ünitesi, daha fazla ayrıntı. Optimize edilmiş tasarımı, üç bantlı dengeli tam ve yüksek enerjili rubidyum manyetik birimin mükemmel ses yoğunluğu getirmesini sağlar.

Özellikler

  • Bağlantı Tipi: 3.5 mm
  • Kablo Tipi: TPE
  • Iç direnç: 32 ohms + 10
  • Duyarlılık: 104.05 3 dB
  • Mikrofon: Var
  • Kablo uzunluğu: 1,2 m
  • Ağırlık: 12.3 g

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.