Hello Kitty SAN-48 WHPK Kablolu Kulak İçi Kulaklık

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Kaliteli Müzik Dinleme Avantajı

7 mm sürücü birimleri ile kristal netliğinde ses iletimi sağlar. Bu sayede müzik parçalarından podcastlere kadar tüm dinletilerin kalitesini artırır. Konforlu kulak silikonları ise gün boyu kullanımda bile kulaklarınızı rahatsız etmez.

Tüm Ses Seviyelerinde Yüksek Performans

En düşükten en yükseğe kadar tüm ses seviyelerinde net ve kaliteli ses iletimi sağlayan Hello Kitty kulaklık, özellikle yüksek ses seviyesinde ses patlaması ve cızırtı olmaksızın berrak bir dinleti sunar.

Arka Plan Gürültüsünü Azaltan Tasarım

Kulağa tam oturan ped tasarımı ile arka plan gürültüsünü minimum seviyeye indirir. Böylece sadece kulaklıktan gelen seslere odaklanabilir, dış mekanlarda da gürültü kirliliği olmadan keyifle müzik dinleyebilirsiniz.

Her Kulağa Uygun EarBuds Seçenekleri

Her kulak kanalı genişliğine uyum sağlayacak small, medium ve large olmak üzere ekstradan 3 adet kulaklık silikonu ile birlikte gelir. Bu sayede kulaklık kulağınıza tam oturur ve dış sesleri duymanızı önleyeceği gibi dinlediklerinizin dışarıdan duyulmasını da engeller.

Mini Kontrol Paneli ile Konforlu Kullanım

Kulaklık kablosu üzerinde yer alan kontrol paneli sayesinde ses seviyesini ayarlayabilir, şarkılar arasında geçiş yapabilir hatta radyo kanalları arasında gezinebilirsiniz.

Konfor ve Özgürlük  Sağlayan Kablo Uzunluğu

110 cm uzunluğundaki kablosu sayesinde özgürce hareket edebilir, telefonunuzu veya müzik çalarınızı elinizde taşımak zorunda kalmazsınız.

Dayanıklı Malzeme ile Uzun Kullanım Ömrü

Japon mühendisler tarafından tasarlanan ve dayanıklı malzemeden üretilen kulaklığınızı uzun yıllar boyunca deforme olmadan kullanabilirsiniz.

Sevimli Hello Kitty Tasarımı

Sanrio markasının lisanslı ürünü olan Hello Kitty kulaklık, ikonik Hello Kitty figürünü de içeren pembe renkli sevimli tasarımı ile dikkat çeker. Benzersiz görünümü ile fark yaratan kulaklığı mükemmel bir hediye seçeneği olarak da tercih edebilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Bağlantı Teknolojisi: Kablolu
  • Kulaklık Tipi: Kulak içi
  • Güç Kapasitesi: 10mW
  • Frekans Tepkisi: 20 Hz - 20.000 Hz
  • Kablo Uzunluğu 110 cm
  • Ses Sürücüleri: 7 mm
  • Konnektör: 3.5 mm jack
  • Empedans: 16 Ohm + / -% 20

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Kulaklık Tipi
Kulak İçi
Bağlantı Arayüzleri
Bağlantı Tipi
Kablolu

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.