Disney Lion Guard Kulak Üstü Çocuk Kulaklığı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Disney’den Çocuklara Özel Lisanslı Kulaklık

Disney çizgi filmlerinden The Lion Guard temalı olarak tasarlanan kulak üstü çocuk kulaklığı hem benzersiz bir görünüme hem de yüksek ses iletim performansına sahiptir. Bu şık kulaklığı çocuğunuza dinleme alışkanlığı kazandırmak için tercih edebilirsiniz.

Yüksek Sese Karşı Koruma

Çocukların işitsel sağlıklarını korumak amacıyla ses seviyesi, günlük konuşma sesinin biraz üzerinde olan 88 dB ile sınırlandırılmıştır. Dolayısıyla çocuğunuz bu kulaklığı kullandığı sürece içerikleri yüksek ses ile dinleyemez.

Özgürlük Sunan Kablo Uzunluğu

1,2 metre kablo uzunluğuna sahiptir. Yeteri kadar hareket alanı sağlayan bu kablo uzunluğu sayesinde çocuğunuz, kulaklığın bağlı olduğu cihazlara çok yakın durmak zorunda kalmaz. ayrıca 3,5 mm jak konnektör sayesinde pek çok cihaz ile uyumludur.

Her Çocuğa Uyum Sağlayan Dizayn

Kompakt tasarımı sayesinde kafa bandı genişliğini ayarlama olanağı tanıyan Disney Lion Guard çocuk kulaklığı, her çocuğun kafa yapısına uyum sağlarken her zaman güvenli ve konforlu kullanım vadeder.

Enerji Veren Renkler, Sevimli Görünüm

Lion Guard konseptine uygun turuncu, sarı, siyah ve mavi renklerin kullanıldığı Disney Lion Guard çocuk kulaklığı, kulak üstü kullanım için tasarlanmıştır. Bu tasarım,, siz yanında olmasanız dahi çocuğunuz için güvenli bir kullanım vadeder.

Çocuk Kullanımına Uygun Uzun Ömürlü Malzeme

Çocukların hareketli dünyasında kolay deforme olmayacak kadar dayanıklı malzemelerden üretilen Disney Lion Guard çocuk kulaklığı, darbe ve çizilmelere karşı dirençli olmasının yanı sıra uzun yıllar boyunca renklerini korur.

Kesintisiz ve Zahmetsiz Kullanım

3 yaş ve üzeri çocuklara hitap eden Disney Lion Guard çocuk kulaklığı, kablolu olduğu için sonsuz bir kullanım sağlar. Başka bir ifadeyle, cihaza bağlanarak kullanıldığı için enerjisi hiçbir zaman tükenmez.

Teknik Özellikler

  • Kulaklık Tipi: Çocuk Kulaklığı
  • Kullanım Şekli: Kulak Üstü
  • Bağlantı Türü: Kablolu
  • Kablo Uzunluğu: 1.2 Metre
  • Sürücü Çapı: 30 mm
  • Frekans Tepkisi: 20 Hz- 20 KHz
  • Konnektör Tipi: 3,5 mm Jak
  • Ses Seviyesi Sınırı: 88 dB
  • Ses Kontrolü: Var

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
DİSNEY LİON GUARD KULAK ÜSTÜ ÇOCUK KULAKLIĞI
Üretim Yeri
Çin
Kulaklık Tipi
ÇOCUK KULAKLIĞI
Kulaklık Girişi
BELİRTİLMEMİŞ
Ses Yalıtım Özelliği
BELİRTİLMEMİŞ
Orıjınal Renk
RENKLİ
Ana Renk
RENKLİ
Renk
RENKLİ
Garanti Süresi
2 YIL
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
DISNEY
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok