MiLi Araç Şarj Cihazı + iPhone Çift Çıkışlı Hızlı Dolum Kablo

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 01.04.2022
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

MiLi Araç Şarj Cihazı

MiLi Araç Şarj Cihazı + iPhone Kablo, normalden çok daha kısa sürede dolum yapmaya imkan tanıyan yapısı sayesinde zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Akıllı cihazlarınızı aracınızda iken kolayca şarj etmenize yarayan ürün, kompakt yapısı ile dikkat çeker. MFI lisansına sahip olan MiLi araç şarj cihazı ve hızlı dolum sağlayan iPhone kablo, MiLi Resmi Distribütörü tarafından 2 sene garantilidir.

Ürünün Teknik Özellikleri

  • Ürün iOS ve Android cihazlarla uyumludur.
  • İki farklı kablo çıkışı bulunur.
  • MiLi Araç Şarj cihazı, aygıtlarınızı hızlı bir biçimde şarj eder.

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Hızlı Şarj Özelliği
Var

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.