MiLi Mag-Carmate 15 W Kablosuz Mag Araç Şarjı HC-G22

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 01.04.2022
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

MiLi Mag-Carmate 15 W Kablosuz Mag Araç Şarjı HC-G22

MagSafe özelliğine sahip kablosuz araç şarjı, engebeli yollarda bile telefonunuzun manyetik kısımda durmasını sağlar. Uluslararası QI standartlarına bağlı kalınarak üretildiği için hızlı, verimli ve güvenli bir şarj süreci sunar. Herhangi bir profesyonel destek gerektirmeksizin araca kolayca monte edilebilir.

Teknik Özellikler

  • Özel klips ve kanca tasarımı sayesinde aracın havalandırma kısmına kolayca monte edilir.
  • Güçlü bir manyetik tutuşa sahip olan model, telefonunuzun engebeli yollarda bile araç şarjı üstünde kalmasını sağlar.
  • Yerleşik MCU ve Akıllı IC çipi, telefon bataryasını aşırı şarj, voltaj ve kısa devre gibi pek çok faktöre karşı korur.
  • iPhone 12&13 modellerine birebir uyumlu olacak şekilde tasarlanmış olsa da ğaket içerisinden çıkan yüzük sayesinde kılıflı ve kılıfsız tüm kablosuz şarj destekli telefonları şarj eder.

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Hızlı Şarj Özelliği
Yok

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.