i-Stone STN-115 Şarj Adaptörü + Type-C Kablo 2.1A

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 01.04.2022
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

i-Stone 2.1A Şarj Adaptörü + Type-C Kablo

Type-C kablo ile birlikte gelen şarj adaptörü, giriş portu Type-C olan tüm akıllı telefonları şarj etmek için kullanılabilir. Aynı zamanda en kaliteli malzemelerden üretilen şarj seti, kullandığınız akıllı telefon modeline göre voltaj gücünü otomatik bir şekilde ayarlar. Böylece telefonunuza doğru akımı en güvenli ve en hızlı biçimde sağlar.

Özellikler

  • Giriş Gücü: DC 5V-2.4A
  • Çıkış Gücü: AC100-240V 50-60HZ
  • Kablo Tipi: Type-C
  • Kablo Uzunluğu: 100 cm
  • Adaptör Giriş: 1 USBA Port
  • Malzemesi: TPE + ABS

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.