Swiss Charger SCC-30091 Saatli Kablosuz Şarj Ünitesi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 31.07.2022
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Swiss Charger Saatli Kablosuz Şarj Ünitesi ile Telefonunuzu Özgürce Kullanın

Swiss Charger saatli kablosuz şarj ünitesi, aynı anda çok sayıda özellik sunan bir cihazdır. 10W 2A hızlı şarj özelliği sayesinde tam dolum için uzun süre beklemenize gerek kalmaz. Böylece çok zaman kaybetmeden cihazlarınızı kullanmaya devam edebilirsiniz. Şarj ünitesi, batarya ömrünü olumsuz etkilemez. Aşırı ısınma durumunda devreye giren koruma fonksiyonu sayesinde hem şarj ünitesine hem de telefonunuza zarar gelmez. Kullanım sırasında devreye giren elektrik akımını kesme ve diğer koruma özellikleri ise; kısa devre sorununun ortaya çıkmasını engeller. Ayrıca üründe bulunan ışıklı LED saat göstergesi, zamanı takip etmenizi kolaylaştırır. Bunun yanı sıra, ürünün alt kısmında da aydınlatma bulunur. Halka şeklinde olan bu aydınlatma, şarj ünitesine ayrı bir hava katar. Normalde beyaz olan aydınlatma ışığı, telefonunuz şarjdayken yanıp sönmeye başlar. Tam doluluk oranına ulaşıldığında ise kırmızıya döner.
Kablosuz şarj ünitelerinde bulunan Qi sertifikası, ürünün gerekli testlerden geçtiğini kanıtlar. Swiss Charger saatli kablosuz şarj ünitesi de bu sertifikaya sahiptir. Uyumluluk, etkinlik ve güvenlik yönüyle başarısı kanıtlanan cihazın testleri, World Power Consortium tarafından yapılmıştır. Saati, LED aydınlatması ve dış görünümüyle ürün, modern bir tasarıma sahiptir. Üründe kullanılan malzemelerin kaliteli yapıda olması, uzun süreli kullanım olanağı sunar. İster evde ister iş yerinde olun, Swiss Charger saatli kablosuz şarj ünitesini rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Hızlı Şarj Özelliği
Var

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.