Mcdodo iPhone 90 Derece 1.8m 3A Işıklı Şarj ve Data Kablosu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Hızlı Bağlantının Keyfini Çıkarın

Hızlı şarj ve veri aktarımı sayesinde müzik, resim gibi istediğiniz tüm dosyaları Macbook veya laptop cihazlarınızdan telefonunuza kolayca aktarabilirsiniz.

Son Teknolojiyi Destekleyen Hızlı Şarj

18 W güce kadar hızlı şarjı destekler. Acil durumlarda cihazınızı hızla şarj ederek güne devam etmenizi sağlar.

Yıpranmalara Karşı Fiber Güç

Ürün, dayanıklı alüminyum kablo giriş kısımlarına sahiptir. Bu sayede ısınma vb. problemler yaşanmaz. Fiber kablo yapısı ile kopmalara karşı ekstra güçlüdür. Yırtılma, kopma ve ezilme gibi durumlara karşı dayanıklılık sunar.

Ergonomik Dizaynla Tanışın

Mcdodo iPhone 90 derece 3A ışıklı şarj ve data kablosu, yassı yapısı ile ergonomik bir yapıya sahiptir. Oyun oynarken veya film izlerken keyifli vakit geçirmenize imkân tanır. Cihazınızı dengede tutarak düşme ve kırılmalara karşı koruma sağlar

Karanlık Ortamlarda Kolay Kullanım

1.8 metre uzunluğundaki ürün, kablo giriş kısmında bulunan sarı led ışık sayesinde karanlık ortamlarda kolayca bulunur. Bu sayede gece vakti, aracınızda veya odanızda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • 1.8 metre
  • USB-A Lightning Girişi
  • iPhone ve iPad modelleriyle uyumlu
  • Alüminyum Kablo Girişi
  • 3A Hızlandırılmış Şarj Çipi
  • Sarı Led Işık

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.