Aukey Micro USB Şarj ve Data Kablosu (3’lü Paket)

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

AiPower Uyumlu Şarj Teknolojisi

AiPower uyumlu Şarj Teknolojisi, USB ile çalışan tüm cihazların USB Portu başına cihazın ihtiyacına göre akım verir. Akıllı şarj teknolojisi sayesinde cihazın ihtiyacı olan akım miktarı algılanır ve bu akım gönderilir.  AUKEY  data kablosunda bulunan AiPower teknolojisi ile cihazınızı güvenle, ısınmadan kullanın. 

3’lü Avantaj Paketi

3 kablo tek pakette. Evinizde, iş yerlerinizde, aracınızda ve dilediğiniz her yerde şarj ve data kablonuz yanınızda olsun. 

Özellikler

  • 1 Metre Micro USB Kablo x 3 Adet
  • Veri ve data aktarımı
  • Tüm Micro USB üzerinden şarj edilen cihazlar ile uyumlu

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Kablo Uzunluğu
1 m
Bağlantı Arayüzleri
Bağlantı Tipi
Micro USB

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.