Ixtech Wall Charger 2.1A Micro USB Kablo Seti

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

2.1 A Güç Kapasitesi ile Üstün Şarj Performansı

Ixtech Wall Charger Micro USB şarj kablosu, 2.1 A güç kapasitesi sayesinde elektronik cihazınızın pil dolum işlemlerini tamamlar. Cep telefonu, tablet ve bilgisayar gibi USB portu bulunan cihazlar ile kullanıma uygun olan model, ultra verimlilik sağlayarak şarj ihtiyaçlarınızı karşılar.

Cihazınızı Kısa Sürede Şarj Edin

Gelişmiş teknoloji ile tasarlanan model, hızlı şarj desteği sayesinde cihazlarınızın pil dolumunu kısa sürede tamamlar. Cihazınızı istediğiniz an tam şarj kapasitesi ile kullanabilir, güçlü yapının tadını çıkarabilirsiniz.

Mikro Girişe Sahip Cihazlar ile Tam Uyum

Micro uç yapısına sahip olan şarj kablosu, aynı girişe sahip olan elektronik cihazlara tam uyum sağlar. Micro konnektörü cihazınıza bağlayabilir, telefon ve tablet gibi aletlerin enerji ihtiyaçlarını güvenli şekilde karşılayabilirsiniz.

Beklentileri Karşılayan Kablo Uzunluğu

İdeal kablo uzunluğu ile konforlu kullanım avantajı sunan kablo evde, işte, dışarıda ve araba şarj ihtiyaçlarına cevap verir. Cihazınızı şarj ederken uzun kablo sayesinde özgürce hareket edebilir, elektronik aletleri kullanmaya devam edebilirsiniz.

Net ve Kesintisiz Veri Aktarım Performansı

Veri aktarım hızı ve kalitesi ile beklentileri sonuna kadar karşılayan ürün, cihazlar arası senkronizasyonu sağlar. Kabloyu elektronik cihazlarınızdan farklı cihazlara ses, görüntü ve belge dosyalarını hızlı şekilde aktarmak için değerlendirebilirsiniz. Net ve kesintisiz veri akışı sayesinde dosyalarınızı güvenli şekilde senkronize edebilirsiniz.

Şık ve Kullanışlı Tasarım Detayları

Şık ve kullanışlı tasarımı ile bir adım öne çıkan ürün, yüksek kaliteli malzeme yapısı ile beğeni toplar. Koruyucu dış yüzey iç kabloları güvenli şekilde muhafaza ederek kırılma ve kopma gibi sorunların önüne geçer. Uzun ömürlü kullanım imkânı sağlayan ürün kullanıcısına ayrıcalıklı bir deneyim yaşatır.

Akım Koruma Özelliği ile Güvenli Şarj

Dengeli güç akımı ve akım koruma özelliğine sahip olan model, güvenli şarj seansları için elverişlidir. Cihazın pili tamamen dolduğunda güç akımını kesen model, batarya ömrünün korunmasına katkı sağlar.

Uzun Ömürlü Kullanım

Güçlendirilmiş uç tasarımıyla bir adım öne çıkan şarj ve data kablosu, dayanıklı yapıya sahiptir. Kablo uçlarında bulunan kalın yapılı malzemeler uçların aşınmasını ve zarar görmesini büyük ölçüde önleyerek uzun süreli kullanım imkânı sunar.

Teknik Özellikler

  • Marka: Ixtech
  • Model: Wall Charger 2.1 A Micro USB
  • Konnektör Ucu: Micro
  • Bağlantı Ucu: USB
  • Güç Kapasitesi: 2.1 A
  • Kullanım Şekli: Şarj ve data kablosu

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.