K.Fulai Micro Hızlı Şarj ve Data Kablosu 1 Metre CH-07

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 01.04.2022
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

K.FULAI Micro Hızlı Şarj ve Data Kablosu

K.FULAI markası dünya çapında kendini kanıtlamış bir telefon aksesuarları markasıdır. Üretmiş olduğu kablolar modern tasarıma ve yüksek performansa sahiptir. 2.4 Amper ve 1 Metre Micro USB Kablo ile cihazınızı hızlı bir şekilde şarj edebilirsiniz. Şarj ve veri senkronizasyonu yapılabilir. Hızlı şarj özelliği olan telefonlar ile uyumludur.

Teknik Özellikler

  • Uzunluk: 1 Metre
  • Amper: 2.4
  • Fonksiyon: Data ve Şarj Kablosu
  • Tip: Micro USB

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Kablo Uzunluğu
1m
Bağlantı Arayüzleri
Bağlantı Tipi
Micro USB

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.