Mcdodo PD QC Destekli 1.2m Type C to iPhone Lightning Şarj Data Kablosu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Şarj ve Veri Aktarımı

Mcdodo CA-7080 PD QC Destekli Type-C to Lightning hızlı şarj ve data kablosu şarj ve veri aktarımında ideal performans sunar. Ürünü akıllı cihazlarınızı şarj etmek için kullanabildiğiniz gibi, iki farklı elektronik aygıt arasında veri transferi yapmak amacıyla da gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Kablo her iki işlevde de sizi asla yarı yolda bırakmaz.

Özel Çinko Alaşım

Şarj ve veri aktarım kablosunun giriş ve çıkış uçları özel çinko alaşım ile güçlendirilmiştir. Mcdodo’nun kullanıcı deneyimini dört dörtük kılmak amacıyla tercih ettiği çinko alaşım hem veri aktarım hızını olumlu etkiler hem de daha güvenilir ve stabil bir şarj performansı yaratır.


Ergonomik Kullanım Avantajı

Ürün 1,2 metre uzunluğu sayesinde iPhone cep telefonları MacBook bilgisayarlar arasında bağlantı kurarken işinizi oldukça kolaylaştırır. Her iki cihazı birbirlerine çok yakın mesafede bulundurma zorunluluğunu ortadan kaldıran şarj ve veri kablosu ergonomik kullanım avantajı ortaya koyar.

Dayanıklı ve Kopmaz Yapı

Type-C to Lightning Hızlı Şarj ve Data Kablosu, üretim sürecinde tercih edilen sağlam örgü teknolojisinin yardımıyla dayanıklı ve kopmaz yapıya kavuşur. Elverişsiz fiziki ortamlara rahatça uyum sağlayabilen ürün, örgü kablo tipinin katkısıyla rahatça bükülebilir. Bükülerek ya da yüksek bir zemine sarılarak kullanım Mcdodo kablonun performansını olumsuz etkilemez.

PD Hızlı Şarj Özelliği

Üründe PD hızlı şarj özelliği mevcuttur. Qualcomm teknolojisi ile akıllı cihazlarınızı güvenle şarj etmenize imkân tanıyan kablo PD hızlı şarj özelliği aracılığıyla akıllı cihazınızı 30 dakikada %50’ye kadar şarj etmenize yardımcı olur.

Mcdodo: Kaliteli Materyal, Kaliteli Ekipman

Aksesuar üretiminin dünya çapındaki öncü markaları arasında yer alan Mcdodo, kullanıcı gereksinimleri odaklı üretim sürecinin her aşamasında kaliteli materyaller kullanır. Böylece daima kaliteli bileşenlere sahip kaliteli ekipmanlar kullanıcılar ile paylaşılır.

Teknik Özellikler

  • Kablo B ucu: Type-C
  • Kablo A ucu: Lightning
  • Uzunluk: 1,2 metre
  • Güç: Qualcomm
  • PD hızlı şarj özelliği: Var
  • Kullanım amacı: Şarj ve veri aktarımı
  • Kablo tipi: Örgü

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Kablo Uzunluğu
1.2m
Diğer Özellikler
Kablo Tipi
Örgü
Bağlantı Arayüzleri
Bağlantı Tipi
Lightning

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.