Mcdodo Typce-C to iPhone PD 36W Şarj ve Data Kablosu 1.2m

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Rahat Kullanım Vadeden Kablo Uzunluğu  

Mcdodo to iPhone data-şarj kablosu, 1.2 metre uzunluğuna sahip kablosuyla rahat bir kullanım olanağı sunar. Bu sayede cihazınızı istediğiniz yerde kolayca şarj edebilirsiniz.

Hızlı Şarj Özelliği İle  Kusursuz Bir Performans

36 Watt enerji gücüne sahip Mcdodo to iPhone data-şarj kablosu, PD hızlı şarj özelliği ile cihazınızın hızlı bir şekilde şarj olmasına olanak tanır. Kablo, Type-C girişli uçlara sahiptir.  

Özel IC Patent ile Üstün Koruma

Mcdodo to iPhone data-şarj kablosu, özel “IC Paten”t özelliği sayesinde cihazınızın fazla şarjda kalmasına karşı koruma sağlar. Cihazınızın  şarjı tamamlandığında gücünü otomatik keserek, kullanım ömrünü uzatır. Cihazınızı şarjdan çıkarmazsanız, 2 saat sonra otomatik olarak yeniden şarj etmeye başlar.

Şarj ve Veri Aktarımı İçin Uygunluk 

Mcdodo to iPhone data-şarj kablosu, şarj etmenin yanı sıra veri aktarımı için de uygundur. Yüksek hızıyla verilerin bilgisayarınıza kolayca aktarılmasına yardımcı olur.

Hızlı Şarj Destekli Cihazlarla Mükemmel Uyum

Mcdodo to iPhone data-şarj kablosu, hızlı şarj özelliğine sahip tüm cihazlar ile muhteşem bir şekilde uyum sağlar. Bu özelliği sayesinde cihazınızı hızlı bir şekilde şarj ederek işlerinize ve eğlenceye kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. 

Zinc Alloy Teknolojisi ile Uçtan Uca Koruma

Giriş ve çıkış uçlarını koruyan “Zinc Alloy” materyal teknolojisine sahip Mcdodo to iPhone data-şarj kablosu, size çok daha sağlam bir kullanım olanağı sunar. Uçlarını koruyan bu teknoloji sayesinde kusursuz bir performansa ulaşır. 

Led Aydınlatma Özelliği Sayesinde 7/24 Kullanım

Ürünün üzerinde yer alan LED aydınlatma özelliği, karanlık ortamlarda size yardımcı olur. Kablo uçlarındaki bu aydınlatma sayesinde nerede olursanız olun 7/24 efektif bir kullanımı sizinle buluşturur.Sağlam ve Dayanıklı Yapısıyla Uzun Süre Kullanım

Kalın ve sağlam bir kablo yapısına sahip Mcdodo to iPhone data-şarj kablosu, dayanıklı performansıyla uzun süreli bir kullanım vadeder. Darbelere ve ezilmelere karşı üstün bir koruma sağlayan Mcdodo to iPhone data-şarj kablosu, kopmalara karşı da mükemmel bir koruma sağlar.

Teknik Özellikler

  • Kullanım Alanı: Şarj ve Veri Aktarımı
  • Kablo Uzunluğu: 1.2 Metre
  • Hızlı Şarj Gücü: 36 Watt
  • Şarj Süresi: 30 Dakikada %50
  • Kablo Girişi: Type-C

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Hızlı Şarj Özelliği
Var
Kablo Uzunluğu
1.2 m
Diğer Özellikler
Kablo Tipi
Lightning
Bağlantı Arayüzleri
USB Port Sayısı
1

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.