MiLi USB Type-C Data ve Şarj Kablosu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 01.04.2022
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

MiLi USB Type-C Data ve Şarj Kablosu

Zarif tasarımı ile dikkat çeken MiLi USB Type-C data ve şarj kablosu, akıllı cihazlarınızı dilediğiniz yerde şarj etmenize olanak tanır. Kavisli kenar tasarımı sayesinde daha rahat bir kavrama sağlayan ürün, dokuma kordonu ile aşınmaya ve dolaşmaya karşı dayanıklıdır. Uzun süre boyunca ilk günkü performansı ile kullanabileceğiniz kablo, data transferi ve şarj işlemini aynı anda gerçekleştirmenizi sağlar.

Özellikler:

  • Uzunluk: 100 cm
  • Sarj : 2,4A +
  • Data aktarım : USB 2.0

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Kablo Uzunluğu
1m
Bağlantı Arayüzleri
Bağlantı Tipi
Type C

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.