Piranha 3312 iOS Kablo

Henüz yorum yok Yorum Yaz

Piranha 3312 iOS Kablo

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

Şarj ve Data Kablosu Bir Arada

Piranha 3312 Apple cihazları ile uyumlu hem veri aktarımı hem de şarj özelliğine sahip kablodur.  Hızlı şarj ve veri aktarımı ile öne çıkan kablo, estetik görünümü ve dayanıklılığı ile Piranha markasının seçkin ürünlerinden biridir.

Güvenli ve Hızlı Şarj

2100 mA hızlı şarj özelliği ile hızlı enerji aktarımını destekleyen tüm cihazlarla uyumlu çalışır. Bu sayede cihazlarınız zarar görmeden güvenli bir şekilde şarj edebilir, zamandan tasarruf sağlayabilirsiniz.

Kullanıcı Dostu Tasarım

Piranha 3312 iOS kablosunun konnektörleri kabloyu her zaman doğru bir biçimde cihaza yerleştebilmeniz için özenle tasarlanmıştır. Böylece cihazının soketi zarar görmediği gibi kablonuzu da uzun yıllar kullanabilirsiniz.

Güvenli Veri Aktarımı

Hızlı şarj özelliğini destekleyen kablo veri aktarımını da oldukça hızlı bir şekilde yapar. Telefon ve akıllı uyumlu cihazlarınızdan PC, laptop ve tabletlere fotoğraf, video ve belgelerinizi veri kaybı olmadan  aktarabilirsiniz.

Tak-Çalıştır ile Zahmetsiz Kullanım

3312 kablo cihazlarınızdan veri aktarımı yapmak istediğinizde herhangi bir uygulama gerektirmediği için taktığınız anda bağlantı kurulur ve dilediğiniz belge ve medyaları cihazlar arası çift yönlü aktarabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Bağlantı Tipi: iOS
  • Hızlı Şarj Özelliği: 2100 mA
  • Kablo Tipi: PVC
  • Uzunluk: 1,2 m 

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
PİRANHA 3312 İOS KABLO
Üretim Yeri
Çin
Mfı Lisansı
BELİRTİLMEMİŞ
Orıjınal Renk
BEYAZ
Ana Renk
BEYAZ
Renk
BEYAZ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
PIRANHA
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok