Piranha 3313 Type C Kablo

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Çok Yönlü Kullanım Sunan Tasarım

2’si 1 arada konsepti ile öne çıkan Piranha 3313 Type-C kablo, hızlı şarj desteği olan bir şarj kablosu ve güvenli veri aktarımı sağlayan bir data kablosu olarak pratik bir kullanım sunar.

Hızlı Şarj ile Zaman Tasarrufu

2100 mA hızlı şarj teknolojisine sahip olan Piranha 3313 Type-C kablo, bu özelliği destekleyen pek çok mobil cihazın çok kısa bir süre içinde yeniden şarj olmasını sağlar. Bu özellik sayesinde yarım kalan işlerinizi kısa sürede tamamlayabilir, cihazlarınızı vakit kaybetmeden kullanmaya devam edebilirsiniz. 

Kesintisiz ve Güvenli Data Aktarımı

Akıllı telefonda, dijital fotoğraf makinesinde ve medya oynatıcısında yer alan kişisel verilerinizi bilgisayara ya da harici belleklere aktarmanızı sağlar. Herhangi bir veri kaybı olmaksızın güvenli bir aktarım sunan Piranha 3313 Type-C kablo, aktarım sırasında fotoğraf ve videolarda çözünürlük kaybına da neden olmaz.

Pek Çok Mobil Cihaz ile Uyumlu Konnektör

USB ve Type-C bağlantı uçlarına sahip olduğu için çok sayıda cihaz ile uyumludur. Bu sayede tek bir kablo ile birçok cihazı şarj edebilir, veri aktarımı için aynı kabloyu kullanabilirsiniz.

Tak-Çalıştır Özelliği ile Anında Kullanım Kolaylığı

Anında kullanım özelliği ile öne çıkan Piranha 3313 Type-C kablo, herhangi bir uygulama veya kurulum gerektirmez. Sadece uygun bağlantı noktalarına sahip olan cihazlara bağlayarak şarj etme ve veri aktarımı süreçlerini başlatabilirsiniz.

Teknik Özellikler 

  • Uyumluluk: iOS/Android
  • Bağlantı Tipi: Type-C
  • Kullanım Tipi: Data ve Şarj Kablosu
  • Uzunluk: 120 cm
  • Hızlı Şarj: 2100 mA
  • Data Aktarımı: Var

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.