Piranha 3321 Micro Deri Kablo

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Kesintisiz ve Eksiksiz Veri Aktarımı

USB ve Micro USB konnektörlere sahip olan Piranha 3321 Micro deri kablo hem şarj hem de data kablosudur. Data transferlerinizi hızlı ve veri kaybı olmadan yapmanızı sağlarken akıllı telefonlardan fotoğraf makinelerine kadar pek çok taşınabilir cihazı kolaylıkla şarj etmenizi de sağlar. 

Hızlı Şarj Desteği ile Vakit Tasarrufu

2.0 hızlı şarj teknolojisi sayesinde hızlı şarjı destekleyen tüm mobil cihazlarınızı şarj edebileceğiniz Piranha 3321 Micro deri kablo, zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Böylece cihazlarınızı kısa sürede şarj ederek kullanmaya devam edebilirsiniz.

Kullanım Kolaylığı Sunan İdeal Uzunluk

Ne çok uzun ne de çok kısa olan 1 metrelik kablo uzunluğu, konforlu bir kullanım süreci vadeder. Böylece akıllı telefonunuz başta olmak üzere birçok mobil cihazınızı kablo kirliliği veya yetersiz kablo uzunluğu sorunu yaşamadan pratik bir şekilde şarj edebilir, cihazlar arası veri transferi yapabilirsiniz.

Ekstra Dayanıklı Deri Kaplama

Alüminyum içeriğe sahip olan kablo gövdesi çok daha uzun ömürlü bir kullanım sunan deri ile kaplanmıştır. Bu sayede hem kolay deforme olmaz hem de uzun süre güvenli kullanma ayrıcalığı sunar.

Güvenli Kullanım Sağlayan Özellikler

Ani akım ve voltaj değişimlerine karşı korumalı olan Piranha 3321 Micro deri kablo, cihazlarınızı güvenle şarj etmenizi ve kişisel dosyalarınızı kayıp olmaksızın başka cihaz veya depolama birimlerine aktarmanızı sağlar.

Teknik Özellikler 

  • Uyumluluk: iOS/Android
  • Malzeme: Alüminyum/Deri
  • Uzunluk: 1 metre
  • Data Aktarımı: Var
  • Hızlı Şarj: Var

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.