Piranha 3322 iOS Deri Kablo

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Hızlı Şarj Özelliği

Hızlı şarj özelliğine sahip olan kablo, iOS cihazlarınızı güvenli ve kısa sürede şarj ederek günlük kullanımda avantaj sağlar.

Data Aktarımı

Piranha marka şarj kablosu, İOS cihazları hızlı şarj etmesinin yanı sıra telefonunuzdaki verilerin aktarılması görevini de görür. Bu sayede telefonunuzda bulunan resim, video ve müzik gibi belgeleri dilediğiniz zaman bilgisayarınıza yedekleyebilirsiniz.

Dayanıklı Deri Malzeme

Şarj ve veri aktarım kablosu olarak kullanılabilen ürün, kalın yapısı, bağlantı noktalarındaki koruyucuları ve sağlam deri malzemesi ile uzun ömürlü bir kullanım sunar.

1 Metre Uzunluk

Piranha 3322 kablo, şarj ve veri aktarımı esnasında 1 metre uzunluğu sayesinde hareket özgürlüğü sunar.

Esnek Yapı

Uzun ömürlü kullanım için dayanıklı deri malzemeden üretilen kablo, oldukça esnek yapısı ile hem çantanızda rahat taşımanızı sağlar hem de kullanım esnasında hareket kolaylığı sunar.

Teknik Özellikler

  • Veri Aktarımı: Var
  • Uzunluk: 1 metre
  • Malzeme: Deri
  • Hızlı Şarj: Var
  • Uyumluluk: İOS 

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.