Piranha 3323 Type C Deri Kablo

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Hızlı ve Güvenli Şarj Desteği

Piranha 3323 deri kablo Type-C bağlantı noktası ve 2.0A hızlı şarj özelliği ile uyumlu cihazlarınızı oldukça kısa sürede şarj eder. Hızlı şarj özelliğine sahip cihazlarda çalışan 2.0A teknolojisi, cihazlarınıza kısa sürede daha fazla enerji aktarımı yaparak bataryaların 2 ve 3 kata kadar hızlı dolmasını sağlar.

Altın Kaplama Bağlantı Noktaları

Gold bağlantı noktası ile hem hızlı şarj özelliğini hem de veri aktarımını destekleyen Piranha Type-C kablo, altın kaplaması sayesinde oksitlenmeye karşı da oldukça dirençlidir. Bu sayede kablonuzu daha uzun yıllar deforme olmadan kullanmaya devam edebilirsiniz.

Ultra Dayanıklı Dolaşmayan Tasarım

Piranha 3323 Type-C kablo deri ile kaplanmıştır.  Yumuşak ve aynı zamanda oldukça dayanıklı olan deri malzeme kablonuzun dolaşmasını önlediği gibi kırılma ve kopmalara da direnç göstermesini sağlar.

Evrensel Uyumluluk

Apple, Samsung, Oppo, Xiaomi ve USB Type-C bağlantı noktasına sahip hemen hemen tüm cihazlarla uyumludur.

Uygulama Gerektirmeyen Pratik Kullanım

3323 Type-C kablo da tak-çalıştır özelliğine sahiptir. Bu sayede uygulama veya başka bir cihaz olmadan uyumlu cihazlarınıza takarak veri aktarımı ya da şarj özelliğini kullanabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Bağlantı Tipi: Type-C
  • Hızlı Şarj Özelliği: 2.0A
  • Kablo Tipi: Deri
  • Uzunluk: 1 m 

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.