Piranha 3352 2in1 Micro USB ve İOS Kablo

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Piranha İkisi Bir Arada Kablo

Piranha markasının kaliteli ve uzun ömürlü kablolarından biri olan 3352 micro USB ve iOS uyumlu şarj kablosu aynı zamanda data kablosu özelliği taşır. Bu sayede tek kablo ile hem veri aktarımı yapabilir hem de cihazlarınızı şarj edebilirsiniz.

Hızlı Şarj ile Zamandan Tasarruf Edin

2.1A yüksek hızlı şarj özelliğine sahip Piranha 3352 kablo ile Apple, Samsung, Xiaomi, Huawei ve birçok markanın akıllı telefonlarını, tabletlerini, akıllı saatlerini kısa sürede cihazlarınızı zarar görmeden şarj edebilirsiniz.

Yüksek Hızlı Şarjı Destekleyen Cihazlarla Uyumlu

2.1A yüksek hızlı şarj özelliğini destekleyen tüm cihazlarla uyumlu çalışarak batarya kapasitesine göre normalden iki veya üç kat hızlı cihazınızı şarj eder.

Hızlı Veri Aktarımı

Hızlı şarj özelliği olduğu gibi medyalarınızı ve belgelerinizi de hızlı aktaran kablo, PC, laptop, tablet gibi cihazlara telefon ve fotoğraf makinesinden veri aktarmanıza yardımcı olur.

Tak - Çalıştır Kolaylığı

Piranha 3352 kablo veri aktarımı için bağlandığında harici bir uygulama veya ek bir cihaz gerektirmeden çalışır ve hemen dosyalarınızı taşımanız için içerikleri görüntülemenize olanak tanır.

Teknik Özellikler

  • Bağlantı Tipi: micro USB, iOS
  • Hızlı Şarj Özelliği: 2.1A
  • Kablo Tipi: Örme
  • Uzunluk: 1,2 m

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.